Інші операториНовини

15 гривень в місяць: новий мобільний оператор опустив ціни

Чим більше можливостей пропонує будь-якій мобільний оператор і чим менше вони коштують, тим ширше коло людей захоче на постійній основі використовувати останні. На радість всіх тих, хто втомився знову і знову кожен місяць віддавати великі суму грошей за будь-які послуги телекомунікаційного характеру, тепер всього цього можна вже не робити, тому що в країні з’явився рекордно дешевий тарифний план, який надає абоненту голосовий зв’язок, повідомлення SMS і мобільний інтернет. Звичайно, все це доступно не в надто великих обсягах, але зате за все це задоволення потрібно платити менше 1 долар в місяць. Все це українцям пропонує новий стільниковий оператор, який не так давно з’явився на території країни.


В рамках запущеного тарифу клієнт телекомунікаційної компанії кожен місяць отримує 4 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G і 3G, а досягати вона в таких здатна значення в 14 Мбіт / с. Такої пропускної здатності, поза будь-якими сумнівами, виявиться досить для будь-яких цілей і потреб без зайвих складнощів. Витрачати інтернет-трафік можна на перегляд фільмів, викачування торентів, відвідування веб-сайтів, спілкування в соціальних мережах, оновлення додатків, а також на що-небудь ще без обмежень і зайвих складнощів, а все це дорогого коштує, тим більше що доступ до глобальної мережі можна навіть роздавати на інші електронні пристрої по Wi-Fi, Bluetooth і USB.

Оператор

Крім пакету мобільного інтернету, клієнт стільникового оператора щомісяця отримує 60 хвилин дзвінків на будь-які українські номери по всій країні, а також повністю безкоштовні дзвінки всередині мережі, як в Україні так і в Європі. Ще одна приємна особливість запущеного тарифу – 30 повідомлень SMS, відправляти які дозволено на будь-які номери по всій Україні. СМС всередині мережі і зовсім не тарифікуються.

[adsforwp id=”10622″]

Оператор

Все це пропонує тариф «Все в одному XS» оператора Lycamobile, а підключити його дуже просто – достатньо відвідати сайт компанії і замовити безкоштовну СІМ-карту. Вартість тарифу на місяць становить всього 15 гривень, тобто менше одного долара.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. ваш сайт як проститука: розставляє ноги перед всіма хто капне… то водафон, то лайфсел. тепер лайку рекламуєте. правда унило що ригати хочеться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button