Новини

Аналітики назвали найбільш продавані смартфони у світі

Глобальна аналітична компанія Counterpoint поділилася свіжою статистикою про ринок смартфонів за третій квартал 2019 року. Згідно з акумульованими даними, найбільш продаваною моделлю став iPhone XR, який захопив 3% всього ринку. До того ж, це лідерство триває більше року, адже з четвертого кварталу «доступний» iPhone не покидав першої позиції рейтингів.

iPhone XR

Друге місце вже протягом півроку закріпилося за найдешевшою моделлю Samsung – Galaxy A10 – з самого моменту виходу девайс став лідирувати в продажах (2,6%). Відразу за ним йде середньобюджетний Galaxy A50 з 1,9% проданих смартфонів. Цікавими є успіхи компанії Oppo на глобальному ринку, девайси якої зуміли зайняти три місця в першій десятці лідерів. Oppo A9 (1,6%), Oppo A5s (1,5%) і Oppo A5 (1,3%). Xiaomi скромно тулиться на передостанньому місці зі своїм Redmi 7A.

Лідери продажів серед смартфонів

Аналітики відзначають, що тенденції лідерів серед смартфонів починають змінюватися, оскільки в 2018 році в десятці лідерів було 5 флагманських пристроїв, а в 2019 їх вже три (iPhone XR, iPhone 11 і Huawei P30), що пояснюється значним поліпшенням можливостей пристроїв середнього рівня, які отримують функціонал, що перевершує преміум-сегмент минулого року. У висновку зазначається, що у 2020 році моделі середнього сегмента продовжать набирати популярність серед покупців.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button