Новини

Vodafone в два рази зменшив вартість ряду тарифів

Нещодавно компанія Vodafone зробила черговий подарунок для своїх абонентів – уже не перший до прийдешнього Нового року. Компанію вже неодноразово дорікали в тому, що її тарифи не такі дешеві, як здаються на перший погляд, і до того ж в них багато підводних каменів. Що ж, здається, нарешті компанія починає виправлятися. Її тарифи стають все більш і більш вигідними. Перехід оператора з власності російської компанії «Мобільні ТелеСистеми» у володіння азербайджанців з Backcell, судячи з усього, позитивно вплинув на Водафон.


Тарифи дешевшають: за що платитимемо менше?

Один з найбільших недоліків Vodafone – досить дорогі тарифи в роумінгу, на які скаржиться безліч абонентів. Тепер послугу «Роумінг як вдома» можна замовити за ціну, в два рази нижчу, ніж раніше. Проте, поки що сам по собі пакет послуг залишається колишнім, як для абонентів передоплати, так і для тих, хто користується контрактними або бізнес-тарифами. Абоненти передплачених тарифів за сімдесят п’ять гривень можуть отримати наступні переваги на сім днів:

  • Сімдесят хвилин на розмови всередині мережі Vodafone Україна.
  • Тридцять хвилин розмов на будь-які номери всередині країни, де ви знаходитеся, а також на номери інших українських операторів.
  • Двісті мегабайт мобільного інтернету.
  • П’ятдесят СМС-повідомлень на будь-які мобільні номери.

Контрактним абонентам за підключення послуги «Роумінг як вдома» доведеться заплатити сто сімдесят п’ять гривень. Проте, їх пакет послуг буде діяти цілий місяць. Вони отримують сто хвилин в мережі Vodafone по Україні, п’ятдесят – на дзвінки по країні перебування і в Україну на інші номери, а також п’ятсот мегабайт мобільного інтернету і п’ятдесят СМС-повідомлень.

Нарешті, для бізнес-клієнтів послуга буде коштувати вже триста гривень, але й пакет послуг у них найбільший. Так, для дзвінків на Vodafone надається цілих двісті хвилин, а також два гігабайти мобільного інтернету. Решта умов аналогічні таким в пакеті для контрактних абонентів: п’ятдесят хвилин на дзвінки по країні перебування і на інші українські номери, п’ятдесят СМС на всі можливі номери.

На даний момент послуга «Роумінг як вдома» діє в сорока семи країнах, серед яких всі, найбільш популярні серед українців. У їх числі Туреччина, Польща, Франція, Німеччина, Чехія – держави, де наші співгромадяни люблять не тільки відпочивати, але й працювати.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

One Comment

  1. Знову тільки рекламний непотріб. І нічого, що було б насправді потрібне реальним багатомільйонним споживачам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button