Новини

Для новітньої передачі даних Apple створює секретний відділ

Обговорення
Apple

Нова технологія, яка залучає до роботи супутники на низькій орбіті, дозволить компанії відмовитися від сторонніх провайдерів і отримувати дані користувачів безпосередньо. Bloomberg вдалося дізнатися, що в компанії Apple створений секретний відділ, в якому розробляють власну супутникову технологію.


Закордонним журналістам вдалося дізнатися, що в компанії вже є фахівці для розробки антен і апаратів, які використовуються в передачі даних.

Достовірно поки невідомо, як саме буде працювати нова система, але не виключено що її розгорнуть на Землі, і нічого в космос запускати не будуть.

Також є припущення, що буде створено наземне обладнання та окремі супутники для обміну даними між наземними передавачами.

Новий відділ, як повідомляється, очолює колишнє керівництво космічного напрямку Google.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Новый сотовый оператор запустил тариф за 15 гривен в месяц

В минуле

Фанатів Motorola Razr чекає розчарування: старт продажів переноситься

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.