Новини

Чи шкідливі для здоров’я смартфони Samsung та Apple: вчені поставили крапку

Федеральна комісія із зв’язку США (FCC) спростувала проведене газетою Чикаго Трібюн дослідження максимального випромінювання смартфонів, включаючи Apple і Samsung . Тестування комісії показало, що смартфони відповідають встановленим нормам, пише FCC .


Повторно рівень випромінювання перевіряли у восьми смартфонів. Серед них були iPhone 7, iPhone X, iPhone XS, Samsung Galaxy S9 і Galaxy J3 . Заміри проводилися на відстані 5 мм від корпусу смартфона в мережах 3G WCDMA (iPhone 7, iPhone X, Galaxy J3), в мережі 2G GPRS (iPhone XS) і в мережі CDMA (Galaxy S9). Результати перевірки iPhone XS в тесті Чикаго Трібюн недоступні, так як цей апарат в FCC придбали додатково.

Тестування Чикаго Трібюн проводилося для 11 смартфонів, серед яких були як флагмани, так і апарати середнього і бюджетного сегментів. У список увійшли Apple iPhone 8, 8 Plus, iPhone X, iPhone 7, Samsung Galaxy S8, S9 і J3, а також Motorola e5, e5 Play, g6 Play і BLU Vivo 5 Mini. Експертиза проходила відповідно до рекомендацій FCC, а перевірку виконувала сертифікована для цього лабораторія.

[adsforwp id=”10622″]

Найбільший рівень випромінювання, як показало тестування Чикаго Трібюн, виявилися у гаджетів Samsung і Apple. Найбільшою потужність випромінювання була у Galaxy S8 – на відстані 2 мм від манекена він перевищив норму випромінювання в п’ять разів. Другим по потужності випромінювання став Apple iPhone 7, перевищивши норму в два рази.

Apple і Samsung у відповідь на результати Чикаго Трібюн заявили, що їх апарати відповідають встановленим нормам.

Параметр Specific Absorption Rate (SAR) показує скільки ват потужності поглинає біологічне тіло. У кожної країни свій допустимий рівень, але більшість виробників орієнтується на ринок США, де комісія FCC встановила максимальний SAR в 1,6 Вт / кг. Випромінювання смартфона нижче цього ліміту має бути повністю безпечним для здоров’я при тривалому опроміненні.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button