Новини

Lifecell запустив тариф з 1500 хвилинами розмов

При виборі тарифного плану завжди слід спочатку визначитися, чи потрібна вам картка в першу чергу для дзвінків або для Інтернету. Тим не менш, існують чудові пропозиції, які в рівній мірі пропонують і те, і інше. На жаль, часто вони дуже дорогі, але останнім часом ця ситуація покращилася. Мобільний зв’язок дешевшає, і оператори створюють все більше і більше цікавих пропозицій для середньої цінової категорії.


Lifecell і нові тарифи

Серед таких пропозицій найяскравіше виділяється новий тариф від Lifecell. Його умови безпрецедентні. Такої кількості хвилин й інтернет-трафіку не пропонував в нашій країні ніхто і ніколи. Але це все слова, а ми пропонуємо вам подивитися, що ж конкретно оператор пропонує користувачам. Отже, до пакету послуг входять:

  • Двадцять гігабайт мобільного інтернету в місяць. При цьому всі гігабайти, які ви не використовували в минулому місяці, зберігаються.
  • За кожен тридцять хвилин з BiP Out ви будете отримувати ще по одному гігабайту інтернету.
  • Півтори тисячі хвилин на абсолютно всі мобільні номера України, а також на стаціонарні (якщо у вас мимохіть ще залишилися знайомі, які ними користуються). Ними можна керувати, змінюючи на свій розсуд хвилини на безлімітні дзвінки в мережі Лайфу, або ж навпаки.
  • Повний безліміт на соціальні мережі: Facebook, Twitter, Instagram.
  • П’ятдесят гігабайт в хмарному сховищі Lifebox.

Також підключення до тарифу дає вам право на використання програми лояльності Fishka. За кожну витрачену гривню з мобільного рахунку ви будете отримувати бонусні бали. Цими балами можна надалі оплачувати різні послуги. Ви не тільки отримуєте чудові умови, але ще й економите свої гроші!

Як скористатися кращою пропозицією на ринку?

LifecellЗрозуміло, щоб підключитися до тарифу «Лайфхак» від Lifecell, потрібно зайти в найближчий центр обслуговування клієнтів. Вони є у всіх містах країни — покриття в Україні діє скрізь. Фахівці сервісного центру з задоволенням допоможуть вам з налаштуванням тарифного плану.

Якщо у вас вже є «лайфівська» картка, то можете просто зателефонувати оператору. Він проконсультує вас щодо того, чи ви можете перейти на «Лайфак» зі свого нинішнього тарифу, та у скільки це вам обійдеться. Так чи інакше, рекордна кількість інтернету і хвилин вартують часу, який ви витратите на підключення!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button