Новини

Новий тариф Vodafone став найкращим в Україні та отримав три нагороди

Vodafone

Нещодавно пройшла щорічна церемонія вручення премії Effie Awards Ukraine. Вона закінчилася абсолютним тріумфом компанії Vodafone, що зібрала цілих три нагороди, завоювавши серця всього журі. Що ж це за нагороди і чому оператор заслужив їх?


Тарифний план, який приніс нагороди

Всі нагороди компанії Vodafone приніс запущений влітку тариф Joice. Він орієнтований на підлітків – одну з найскладніших категорій населення для рекламників. Із залученням їх на свою сторону оператор впорався на «п’ять з плюсом». Тепер він сприймається, як молодіжний – багато в чому завдяки «Джойсу».

Нагадуємо, що тариф пропонує шість гігабайт високошвидкісного інтернету, а також шістсот хвилин на розмови по Україні і Польщі. Абонентська плата становить сто гривень на місяць. Абоненти також отримують безлімітний трафік на величезну кількість популярних сервісів:

  • Відео: YouTube, Netflix, Vodafone TV, MEGOGO;
  • Музика та книги: Apple Music, Tik Tok, YouTube Music, Vodafone Music, Vodafone Bools, SoundCloud, Shazam, Deezer;
  • Ігри та магазини додатків: Twitch, AppStore, Google Play, Steam.
  • Соцмережі і месенджери: Instagram, Facebook, twitter, Telegram, Viber, Snapchat, Skype.

[adsforwp id=”10622″]

Передзамовлення на тарифний план було відкрито в червні 2019 року. На полицях магазинів він з’явився через місяць, і завоював популярність практично відразу. Сьогодні Joice вважається одним з наймасовіших тарифних планів в нашій країні.

Vodafone

Нагороди Vodafone

В результаті компанія отримала золото в номінації «Зірки в рекламі» – нею було відзначено їх співпраця з популярною групою «Время и Стекло» під час промо-кампанії. Сріблом Vodafone був нагороджений в номінації «Запуск продукту\послуги». Таким чином експерти з журі відзначили майстерність рекламників, що змогли завоювати складний ринок – підлітків, на яких, як правило, не діють стандартні рекламні стратегії.

Нарешті, компанія отримала бронзу в номінації «Телекомунікаційні послуги» – нею був відзначений феноменальний успіх рекламної кампанії в цілому. Вкладені гроші відбилися сповна, принісши оператору величезну кількість нових клієнтів. Також департамент бренду і коммунікацій оператора Vodafone Україна був відзначений нагородою Best Marketing Team 2019 в телекомунікаційній сфері. Вітаємо компанію і бажаємо їй нових, ще більш неймовірних звершень і успіхів!

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Ще до анонсу про Samsung Galaxy S10 Lite стали відомі всі деталі

В минуле

Новый тариф Vodafone стал лучшим в Украине и получил три награды

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle