Новини

Новий тариф Vodafone став найкращим в Україні та отримав три нагороди

Нещодавно пройшла щорічна церемонія вручення премії Effie Awards Ukraine. Вона закінчилася абсолютним тріумфом компанії Vodafone, що зібрала цілих три нагороди, завоювавши серця всього журі. Що ж це за нагороди і чому оператор заслужив їх?


Тарифний план, який приніс нагороди

Всі нагороди компанії Vodafone приніс запущений влітку тариф Joice. Він орієнтований на підлітків – одну з найскладніших категорій населення для рекламників. Із залученням їх на свою сторону оператор впорався на «п’ять з плюсом». Тепер він сприймається, як молодіжний – багато в чому завдяки «Джойсу».

Нагадуємо, що тариф пропонує шість гігабайт високошвидкісного інтернету, а також шістсот хвилин на розмови по Україні і Польщі. Абонентська плата становить сто гривень на місяць. Абоненти також отримують безлімітний трафік на величезну кількість популярних сервісів:

  • Відео: YouTube, Netflix, Vodafone TV, MEGOGO;
  • Музика та книги: Apple Music, Tik Tok, YouTube Music, Vodafone Music, Vodafone Bools, SoundCloud, Shazam, Deezer;
  • Ігри та магазини додатків: Twitch, AppStore, Google Play, Steam.
  • Соцмережі і месенджери: Instagram, Facebook, twitter, Telegram, Viber, Snapchat, Skype.
[adsforwp id=”10622″]

Передзамовлення на тарифний план було відкрито в червні 2019 року. На полицях магазинів він з’явився через місяць, і завоював популярність практично відразу. Сьогодні Joice вважається одним з наймасовіших тарифних планів в нашій країні.

Vodafone

Нагороди Vodafone

В результаті компанія отримала золото в номінації «Зірки в рекламі» – нею було відзначено їх співпраця з популярною групою «Время и Стекло» під час промо-кампанії. Сріблом Vodafone був нагороджений в номінації «Запуск продукту\послуги». Таким чином експерти з журі відзначили майстерність рекламників, що змогли завоювати складний ринок – підлітків, на яких, як правило, не діють стандартні рекламні стратегії.

Нарешті, компанія отримала бронзу в номінації «Телекомунікаційні послуги» – нею був відзначений феноменальний успіх рекламної кампанії в цілому. Вкладені гроші відбилися сповна, принісши оператору величезну кількість нових клієнтів. Також департамент бренду і коммунікацій оператора Vodafone Україна був відзначений нагородою Best Marketing Team 2019 в телекомунікаційній сфері. Вітаємо компанію і бажаємо їй нових, ще більш неймовірних звершень і успіхів!

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

2 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button