Новини

Київстар запустив безлімітний тариф за 2 гривні в день

Київстар – один з найстаріших операторів мобільного зв’язку в нашій країні, а також найбільший. Як правило, його тарифні плани досить дорогі, але і якість послуг на висоті. Проте, є у компанії і цілком собі дешеві пакети послуг, які, тим не менш, включають в себе всі необхідні простим абонентам фішки. Ми вам розповімо про один з них, найновіший і найцікавіший.


Два безліміти за смішну ціну

Всього за сімдесят п’ять гривень на місяць – по суті, практично копійки – ви отримуєте абсолютно все, що вам може знадобитися, а саме основні послуги, заради яких зазвичай нові сім-карти і купуються:

  • Безлімітні розмови всередині мережі
  • Безлімітний 4G \ 3G інтернет
  • Сто хвилин на дзвінки на всі інші оператори України, а також на стаціонарні телефони
  • Можливість скористатися цілим рядом інших корисних опцій, в тому числі ексклюзивною захисною програмою StarGuard. Її висока якість відзначена практично всіма користувачами послуг оператора.

По суті, ринок мобільних послуг в нашій країні не може запропонувати ніяких альтернатив. Так, формально тарифний план не відноситься до «бюджетних» – в цю категорію зазвичай включаються пропозиції з місячної абонплатою до 50 гривень на місяць. Однак ж тут ви за невелику доплату отримуєте все, що вам потрібно для успішного користування зв’язком, в той час, як в чистих «бюджетних» тарифах у вас зазвичай присутній мінімум послуг. Як правило, вартість універсальних тарифів починається від 100 гривень в місяць, тут ви економите майже чверть суми.

Київстар

Як скористатися пропозицією

Увага – тариф «Дайте ще!» дійсний не на всій території нашої країни. Так, в західному регіоні України підключитися можна тільки на території Луцька і двох інших регіонів Волинської області, а також Закарпаття та Івано-Франківщини. В основному пропозиція призначена для жителів східних областей. Повний список регіонів, де дійсний тариф, ви можете подивитися на офіційному сайті «Київстар».

Якщо на території вашої області тарифний план «Дайте ще!» Дійсний, то перейти на цей пакет можна з будь-якого іншого «київстарівського». Все, що для цього потрібно – зателефонувати на номер 477 * 1. Дзвінок безкоштовний. Виконайте всі інструкції, які вам надасть оператор. Потім вам повинно прийти СМС-повідомлення, що зміна тарифного плану пройшла успішно. Так само ви, звичайно, можете придбати відповідний тарифний план в магазині оператора.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button