Новини

Aliexpress буде доставляти товари по Україні за 1 день?

Нещодавно сайт AliExpress отримав оновлений функціонал. У числі нових функцій, покликаних полегшити життя користувачу, є і можливість вибрати країну, з якої вам буде доставлений товар. Серед цих країн виявилася і Україна, в чому можна переконатися, просто поклікавши по товарах. З’явилася наша країна і в картках цілого ряду товарів. На жаль, поки що майже всюди ці кнопки неактивні.


Очікування українців

Оптимісти відразу ж заговорили про те, що в нашій країні відкривається склад AliExpress. Якщо це дійсно так, то новина для українських користувачів просто шикарна. За останні десять місяців обсяг товарів, що замовляються українцями на «Алі», зріс майже вдвічі.

Для всіх цих людей можливість отримати товар всього за добу – як будь-яку посилку по нашій країні – означає неймовірне полегшення життя. Зацікавлені, крім простих людей, і різні великі компанії. Наприклад, Укрпошта, яка підкреслила, що спробує зробити все можливе, щоб в нашій країні склад найбільшої в світі компанії інтернет-продажів відкрився якомога раніше.

Реальний стан справ

Проте, цілий ряд експертів, а також Сергій Абаджі, засновник сервісу Hotline, більш стримані в своїх прогнозах. Вони стверджують, що на даний момент про створення складу Аліекспресса в Україні не йдеться. Те ж саме повідомили і на Укрпошті, яка і займається доставкою товарів завдяки співпраці з поштою Китаю. Українська пошта поки що тільки намагається створити в нашій країні склад «Алі», але будь-яких реальних зрушень в ситуації немає.

AliExpress

Під доставкою з України, швидше за все, мається на увазі поки що доставка з філій китайських компаній в нашій країні, або зі складів приватних підприємців, які зареєстровані на платформі і у яких є склад на території нашої країни.

Приблизний заробіток китайських комерсантів в нашій країні оцінюється в сто мільйонів доларів в рік. На перший погляд це порівняно небагато. Однак ж експансія китайського e-commerce на територію України може привести до краху і без того зовсім слабких виробників з нашої країни. Так що не варто спокушатися і очікувати будь-якого економічного зростання завдяки Аліекспрессу. Все цілком може бути абсолютно навпаки. І доставка бажаного товару протягом одного дня – поки що лише мрія для простого жителя України.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Back to top button