Новини

Київстар під Новий рік безкоштовно міняє старі смартфони на нові

Один з головних подарунків для всієї України на Новий рік – те, що в нашу країну нарешті прийшла західна мода, яка називається «трейд-ін» або просто обміном. У цивілізованих країнах люди майже ніколи не тримають удома склади старих телефонів і іншої техніки. Їх прийнято міняти на нові з доплатою. Нещодавно такі ж акції запустили і в нашій країні багато крупних фірм. У їх числі – Київстар, який дозволяє здати старий смартфон і отримати щось нове.


Замініть старий телефон на новий

Для обміну вам знадобитися робочий смартфон, якому не більше шести років. Зазирніть на офіційний сайт «Київстару». У спеціальному списку вкажіть модель свого старого телефону, а потім – нового, який ви хочете собі. Сервіс вкаже приблизну оцінку. Якщо ваш старий смартфон оцінений в три тисячі, а новий – в п’ять, то доплатити вам залишиться всього дві тисячі гривень. Звичайно, це тільки приблизна ціна. Переконайтеся, що ваш телефон включається, не має слідів серйозних поломок, всі основні функції працюють.

Після цього вам залишиться просто відвідати будь-який найближчий київстарівських магазин. Вам знадобляться паспорт, код, і, звичайно, старий телефон. Щоб підвищити вартість вашого пристрою, візьміть з собою комплектуючі – навушники, зарядний пристрій, коробку.

Київстар

Як відбувається обмін

В самому магазині від вас буде потрібно спочатку здати телефон на оцінку. Продавець-консультант оцінить його і назве точну вартість. Поки це відбувається, можете вибрати собі новий апарат. Після того, як буде підрахована різниця у вартості, потрібно підписати договір обміну – саме для цього потрібні документи. Різницю ви можете заплатити відразу, або ж оформити в кредит.

Всі смартфони, які Київстар пропонує в рамках акції, підтримують інтернет четвертого покоління і готові до того, щоб перейти на 5G. Всі вони ліцензійні і на них є гарантія.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Back to top button