Новини

Vodafone запустив унікальну послугу, яка допомагає економити

Багато українських абонентів мобільного зв’язку висловлювали побоювання у зв’язку з нещодавнім продажем оператора азербайджанцям з Backcell. Люди боялися, що оператор зникне, або ж зробить свої послуги більш дорогими. Ми неодноразово писали, що ці побоювання не мають під собою ніяких підстав. Зараз у нас є доказ. Практично відразу після продажу компанія запустила неймовірно щедру акцію, якою може скористатися практично будь-який абонент. Це означає, що ніякого подорожчання нам боятися не слід.


Суть нової послуги

У Vodafone є кілька інтернет-тарифів. Деякі з них безлімітні або ж майже безлімітні. Інші мають на увазі наявність певного пакета гігабайт. За вичерпання його вам потрібно підключати новий пакет послуг. І саме для тих, хто користується такими тарифами, була введена нова послуга. Вона дозволяє отримати повний безліміт на ті сайти, якими ви користуєтеся найчастіше, а саме:

  • На всі можливі месенджери, в тому числі Viber, Telegram, WhatsApp, Skype, SnapChat, а також Pinterest, Facebook, Facebok Messenger.
  • На Instagram.
  • На відеосервіси, а саме YouTube, Megogo, Netflix.

Ви можете підключити будь-який з цих безлімітів, або ж всі три відразу. Погодьтеся, навіть з урахуванням того, що доведеться трохи доплатити, це вигідніше, ніж постійно підключати нові інтернет-пакети. Якщо ви постійно сидите на будь-якому з перерахованих вище ресурсів, і саме він «з’їдає» більшу частину трафіку (чи це дійсно так, можна подивитися в настройках телефону, там, де інформація про інтернет), то для вас це прекрасний спосіб заощадити.

Vodafone

Розцінки і як підключити

Сама по собі послуга називається PASS Vodafone. Безліміт на месенджери і Фейсбук називається Online Pass і коштує п’ятнадцять гривень на місяць. На Інстаграм – Insta Pass, він обійдеться в 25 гривень. Нарешті, на відеосервіси – Video Pass, ціна на який складе 30 гривень на місяць.

Online Pass підключається комбінацією *316*1 #. Insta Pass – *310*1 #. Video Pass – *313*1#. Для того, щоб перевірити стан послуги, замініть одиницю перед решіткою двійкою, а щоб відключити її – трійкою. В деякі тарифні пакети Pass вже входить, так спершу варто перевірити стан послуги. Переконайтеся також, що у вас є на рахунку потрібна сума, і що ваш тарифний план підтримує послугу.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button