Новини

Apple вимагає оновлювати навіть чохли для iPhone

Обговорення
iPhone 11 Pro vs iPhone

Компанія Apple поширила спеціальний документ серед своїх авторизованих сервіс-центрів. Про це повідомив тематичний ресурс MacRumors, який зумів отримати документ на руки.


У документі Apple повідомляє, що деякі користувачі новеньких чохлів Smart Battery Case для iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max , можуть скаржитися на некоректну роботу кнопки камери.

Перед сервісним обслуговуванням в таких випадках Apple радить фахівцям переконатися, що на iPhone встановлена ​​найсвіжіша версія iOS. Виробник підкреслює, що кнопка камери не працює нормально, якщо на пристрій не встановлена ​​iOS 13.2 або новіша версія ОС.

Чохли для iPhone

Ще один нюанс, про який Apple нагадала ремонтникам і порадила розповісти покупцям – швидке натискання на кнопку не ініціює додаток камери, щоб уникнути випадкових спрацьовувань. Кнопку треба натиснути і утримувати, щоб додаток відкрилося. Але якщо протримати кнопку натиснутою занадто довго, вона закриє додаток і поверне пристрій на екран блокування.

Smart Battery Case для iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max дебютували в кінці листопада.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi Band 5 поможет выспаться и не нервничать

В минуле

Xiaomi Mi 10T не дасть заблудитись в найскладніших умовах

В майбутнє

Також буде цікаво