Новини

Алло безкоштовно міняє старі смартфони та іншу техніку на нову

Колись багато українців продовжували користуватися технікою навіть після того, як вона безнадійно застаріває. Купівля нового ноутбука або смартфона була справжньою подією. Її здійснювали зазвичай вже після того, як старим пристроєм ставало абсолютно неможливо користуватись, наприклад, він просто переставало включатися або втрачав можливість виконувати будь-які важливі функції. Часи змінюються, і зараз багато людей, у яких є робота, спокійно можуть дозволити собі купувати техніку просто для душі – наприклад, захотілося більш потужний комп’ютер для сучасних ігор. У таких випадках стара техніка часто залишається робочою. Що ж з нею робити?


Здайте стару техніку і отримаєте нову

Раніше робоча стара техніка часто здавалася в ломбард або продавалася за безцінь різним барахольщикам. Сьогодні набирає популярність тренд, який називається «trade-in», або просто обмін. Суть його проста – ви здаєте свій старий гаджет, його оцінюють, і ціна віднімається з вартості нового. В Україні першою компанією, яка запустила повноцінний обмін, стала мережа магазинів «Алло».

Програму, в рамках якої ви можете обміняти свою стару техніку, назвали без зайвих викрутасів «Алло. Обмін ». Обміну підлягають будь-які пристрої: смартфони, ноутбуки, планшети, різні допоміжні гаджети, наприклад, смарт-годинник. Перш, ніж здавати вашу стару техніку, переконайтеся, що вона відповідає базовим вимогам:

  • Вона включається, всі основні функції працюють, пристрій не заблоковано.
  • Гаджет не є фальшивкою.
  • Немає видних неозброєним оком ушкоджень, наприклад, тріщин корпусу або слідів рідини.
  • До нього є зарядний пристрій.

Потім вам потрібно буде зайти на сайт «Алло» і оформити заявку на обмін. Коли понесете свою техніку в магазин, не забудьте взяти паспорт і ідентифікаційний код, вони стануть в нагоді при підписанні договору. Ви можете обміняти кілька пристроїв на обраний вами гаджет, єдина умова – сумарна сума знижки не повинна перевищувати 90%.

Різницю між вартістю старого гаджета і нового можна оплатити будь-яким зручним для вас способом. Можна і оформити її в кредит, якщо зараз у вас такої суми немає. Так чи інакше, можливість відразу ж отримати бажаний новий ноутбук або смартфон, заодно позбувшись від непотрібного мотлоху, безцінна!

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button