Новини

Київстар запустив обмін старих телефонів на нові

Ні для кого не секрет, що у багатьох людей дома є цілий склад старих телефонів. В середньому пересічний українець змінює смартфон кожні 2-3 роки з різних причин. Раніше головною причиною були поломки, усувати які було настільки дорого, що вигідніше і простіше купити новий апарат. Зараз, коли добробут простих людей зріс, багато з них просто купують смартфони новітніх моделей. Що ж робити зі старими, але функціональними телефонами? Київстар знає!


Здайте старий телефон і отримаєте новий

Київстар запустив акцію, яка дозволяє здати свій старий телефон і отримати новий. На сайті оператора можна прицінитися до різних смартфонам, які вийшли недавно. Якщо у вас є старий апарат, якому, тим не менш, не більше шести років, вкажіть його модель. Потім відніміть його вартість з ціни бажаного телефону. Наприклад, якщо він коштує вісім тисяч гривень, а ваш старий оцінений в п’ять, то ви можете здати телефон і доплатити всього три тисячі. Слід пам’ятати, що ціна, зазначена на сайті, не остаточна.

Для того, щоб скористатися прекрасною пропозицією Київстару, відвідайте магазин оператора. Не забудьте старий телефон, паспорт і ідентифікаційний код. Також ціна підвищиться, якщо, крім самого апарату, ви візьмете до нього будь-які комплектуючі. Це можуть бути коробка, зарядний пристрій, навушники.

Київстар обмін

Процес обміну телефону

Спеціаліст по роботі з клієнтами оцінить ваш телефон з урахуванням різних факторів. Те, що комплектуючі підвищують вартість, ми вже написали. Знизити її можуть всілякі поломки, наприклад, тріснуте скло. Потім потрібно буде вибрати смартфон, який вас цікавить. Підрахуйте різницю у вартості. Ви можете або оплатити її відразу, або ж оформити в розстрочку. Так чи інакше, будь-який українець може просто прийти з документами і старим телефоном, а піти з абсолютно новим прямо зараз!

Всі смартфони від Київстару, які пропонуються в рамках послуги з обміну телефонів, є новенькими. Всі вони гарантовано ліцензійні, компанія відповідає своєю бездоганною репутацією за їхню якість і надійну роботу. Всі без винятку підтримують технологію 4G, і будуть готові прийняти 5G, коли вона з’явиться в Україні. Готові нові смартфони і до інших інновацій, які незабаром прийдуть в нашу країну, наприклад, до електронних SIM-картками.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button