Новини

Xiaomi Mi Band 5 може ніколи не вийти: всі подробиці

Один з найпопулярніших продуктів Xiaomi – фітнес-трекери Mi Band. За чотири покоління вони вже стали еталонами в своєму сегменті, на які всім іншим в будь-якому випадку доводиться рівнятися.


Однак Mi Band сама Xiaomi не виробляє. Це продукт компанії Huami, як і всі розумні годинник Amazfit. Просто Huami і Xiaomi укладали договори, в рамках яких перша створювала для другої продукт, який в підсумку продавали під маркою Xiaomi.

І є ймовірність, що з Mi Band 5 буде не все так просто. Як повідомляють джерела, компанії все ще не уклали ексклюзивний договір відносного наступного покоління фітнес-браслета. І це при тому, що ще пару місяців назад представник Huami говорив, що роботи над новою моделлю вже ведуться. Представник Xiaomi також зазначив, що є певні непорозуміння у співпраці між компаніями. Як підсумок – поки зовсім неясно, чим це все закінчиться.

Xiaomi Mi Band 5

Звичайно, швидше за все, все буде добре, бо Huami навряд чи продасть стільки ж своїх нових браслетів без бренду Xiaomi. З іншого боку – причини ситуації невідомі і вони можуть бути досить серйозні. Також є ймовірність того, що Mi Band 5 вийде, але не буде ексклюзивним продуктом Xiaomi, тобто та ж Huami може випустити рівно такий же пристрій під своїм брендом

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button