Інші операториНовини

Новий мобільний оператор запустив соціальний тариф

Поки українські оператори «великої трійки» гризуться між собою, намагаючись переманити один у одного абонентів, на ринок приходять нові гравці. У одного з них, міжнародного оператора Lycamobile, є всі шанси просто «порвати» ринок за рахунок своїх неймовірно дешевих тарифів. Про один з них ми зараз і поговоримо: яким же чином нової компанії вдалося залучити безліч абонентів, не вдаючись ні до нав’язливої ​​реклами, ні до інших хитрощів?


Дешевий тарифний план від нового оператора

Lycamobile цікавий тим, що це віртуальний оператор. У нього немає офісів і спеціалізованих магазинів. Картка замовляється через інтернет, або ж вам просто підключають електронну замість фізичної (в нашій країні ця послуга, на жаль, поки не підтримується). Для простого користувача це означає, що компанія не витрачається на оренду приміщень і зарплати цілої армії продавців-консультантів, технічних фахівців і промоутерів. Це і дозволяє їй пропонувати дуже дешеві і вигідні тарифні плани і все одно залишатися в плюсі. Наприклад, соціальний тариф від «Лайка» включає в себе:

  • Безлімітні дзвінки в мережі Lycamobile, в тому числі як в Україні, так і за кордоном
  • 650 хвилин дзвінків на інших операторів
  • 50 СМС на інших операторів
  • 20 хвилин на закордонні номери інших операторів
  • Вісім гігабайт мобільного інтернету

Вартість складає всього 50 гривень на місяць. Це безпрецедентно низька ціна. У інших операторів ви за таке отримаєте від сили пару гігабайт інтернету і сто хвилин розмов. Тут ви, по суті, отримуєте за ціною бюджетного тарифу абсолютно повноцінний пакет послуг, якого вистачить на місяць практично будь-якій людині!

Новий мобільний оператор

Тариф від Lycamobile «Все в одному S»: як підключитися

Якщо ви ще не є клієнтом віртуального оператора Lycamobile, то поява безпрецедентно дешевого тарифу – відмінний привід їм стати. Замовте сім-карту на офіційному сайті оператора прямо зараз. Сама по собі картка повністю безкоштовна, ви платите тільки 50 гривень за активацію тарифного плану «Все в одному S».

Якщо ж ви вже користуєтеся карткою Lycamobile, і умови «Все в одному S» підходять вам більше, ніж ваш поточний тарифний план, ви можете просто ввести * 139 * 1052 # і слідувати інструкціям на екрані. Як варіант, відправте СМС-повідомлення 1052 на безкоштовний номер 3535.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button