Новини

Lifecell запустив найбільш безлімітний тариф

З операторів «великої трійки» у Lifecell поки що менше за всіх абонентів і найменша площа покриття. Наприклад, він до цих пір дуже погано працює в Закарпатській області, аж до неможливості нормально користуватися інтернетом. Намагаючись наздогнати конкурентів з Київстару і Vodafone, компанія розробляє досить вигідні тарифні плани. Про один з них ми зараз і поговоримо.


Головна страва: чотири безліміти

Тарифиний план, про який зараз піде мова, включає в себе чотири безліміти. Перший з них – це необмежені розмови на номери Lifecell. Таким, втім, здивувати кого-небудь складно. Практично в будь-який тариф, враховуючи навіть бюджетні, входить безліміт на дзвінки «рідним» абонентам. Але стривайте закривати сторінку – найцікавіше ще попереду!

Другий безліміт діє на Інстаграм, Твіттер і Фейсбук. Всі ці соціальні мережі не тарифікуються. Ви можете сидіти в них стільки, скільки захочете,  не переживаючи щодо залишкових мегабайтів.

Третій безліміт – месенджери. Skype, Telegram, WhatsApp, Viber можна використовувати стільки, скільки душа забажає. Причому в тому ж Скайпі безліміт поширюється навіть на відеозв’язок.

Нарешті, четвертий безліміт, який не має ніяких аналогів на ринку мобільного зв’язку нашої країни – це безліміт на відеосервіси. Крім YouTube, сюди входять також 1 + 1 Video, Megogo, OLL TV, Divan TV. Дивитися улюблені відео і навіть фільми або серіали можна цілодобово – але ж саме на це йде найчастіше левова частка інтернет-трафіку!

Абонентська плата становить всього 60 гривень на місяць. На інші сайти ви отримуєте 100 мегабайт мобільного інтернету, але навряд чи вони вам знадобляться, якщо у вас є інтернет вдома. Для тих, хто любить сидіти в соцмережах зі смартфона, поки їде в громадському транспорті або коротає час на нудному нараді, це найкращий варіант з усіх можливих на ринку.

Як підключитися

Ми думаємо, ви вже заінтриговані так само, як і безліч інших користувачів мобільного зв’язку по всій Україні. Що ж, обрадуем вас ще однією цікавою річчю – тим, хто тільки підключив тариф «Чотири безліміти», в перший місяць потрібно платити всього 35 гривень.

Щоб ваш тарифний план змінився на «Чотири безліміти», просто введіть * 141 * 4 # і клавішу виклику. Якщо ви ще не користуєтеся послугами Lifecell, то, напевно, саме час почати!

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button