Новини

Чим новенька Windows 11 краща за Windows 10

Ось уже більше двадцяти років переважна більшість домашніх користувачів ПК ставить собі Windows. За ці роки у нас з’явилося багато прикладів як абсолютно провальних операційних систем (ME, Vista, “вісімка”), так і цілком успішних. Актуальна зараз десята «вінда» відноситься до успішних. За різними оцінками, кількість її користувачів зараз може перевищувати сімсот мільйонів. Проте, у неї є безліч дратівливих недоліків, і, згідно переконанням експертів Microsoft, нова Windows 11, яка вийде в 2020 році, буде краща за неї в усьому.

Переваги одинадцятої «вінди»

Очікується, що Windows 11 буде універсальною системою через свою модульну структуру. Це означає, що поставити її можна буде не тільки на ПК і ноутбуки, але також і на планшети, смартфони та інші гаджети. Вам більше не потрібно буде завантажувати спеціальні версії операційної системи. Також зміна архітектури означає, що система буде працювати швидше. Вона також стане безпечніше і стабільніше, а на автономних пристроях – перестане занадто сильно витрачати заряд акумулятора.

Якщо вірити інформації, отриманій від інсайдерів, нова версія Windows також буде підтримувати додатки PWA, UWP і Win32. Це означає, що у неї не буде проблем з сумісністю зі старими програмами та іграми. Все, що працює зараз на «десятці», буде працювати і на новій операційній системі.

Windows 11

Найголовніше, що безсумнівно порадує пересічних користувачів – зміниться підхід до оновлення системи. Зараз «десятка» сильно від цього страждає: варто під час оновлення системи блимнути світлу, або статися ще чомусь, що призведе до раптового вимикання комп’ютера, і на цьому у вас почнуться проблеми. Вся система відмовиться працювати. У Windows 11 такого не може статися через модульної структури і можливість повернутися до нормальних налаштувань одним натисканням кнопки.

Інші змін будуть скоріше косметичними. Так, компанія Microsoft збирається переробити меню «Пуск», а також привести всі додатки до стандартного вигляду. Операційна система в результаті стане, можливо, менш барвистою, але зате в ній буде простіше розібратися.

Бета-версія одинадцятій версії Windows повинна вийти в першій половині 2020 року. Є ймовірність, що користувачам ліцензійних десятих «вікон» буде надано можливість безкоштовно перейти на нову ОС.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button