Новини

WhatsApp треба терміново видалити з кожного смартфону: Павло Дуров

Обговорення
WhatsApp

Творець одного з найпопулярніших месенджерів Telegram Павло Дуров звернувся до всіх користувачів, закликаючи їх видалити зі своїх пристроїв WhatsApp.


Обгрунтовуючи свою позицію, Павло Дуров заявив, що WhatsApp не є безпечним засобом для спілкування та зберігання інформації, так як її можуть отримати хакера і державні служби.

Лідер Telegram не сумнівається в тому, що нові уразливості WhatsApp можуть бути і будуть використовувати для порушення прав журналістів і правозахисників, а США будуть передавати отриману інформацію спецслужбам інших країн.

WhatsApp

Кілька днів тому стало відомо про те, що у WhatsApp знайшли нову критичну уразливість, яка присутня і в версії для Android, і в версії для iOS. Хакери використовували файли MP4 для установки шкідливого програмного забезпечення, крадіжки конфіденційних даних і для стеження.

Втім Facebook вже заявила про те, що дана уразливість був усунена .

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

ТОП-5 найдоступніших 5G смартфонів 2019 року

В минуле

Вийшов новий Xiaomi Mi Band: AMOLED дисплей, моніторинг сну та інші фішки

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.