Новини

Київстар безкоштовно міняє б/в смартфони на нові

Що ви робите зі старими телефонами? Зазвичай, якщо вони не розвалюються в руках і по ним, по меншій мірі, можна дзвонити, їх тримають вдома «про всяк випадок». Так у деяких людей вдома скупчуються цілі склади – ваш старий телефон, старі телефони ваших домочадців. Тримати їх у себе до нескінченності? Здати в ломбард за копійки? А може бути, набагато краще буде поміняти застарілий апарат на новий в рамках небачено щедрої акції від Київстар?

Як обміняти свій телефон: умови акції

Для того, щоб обзавестися новим смартфоном, здавши свій старий, вам необхідно спочатку прицінитися. Варто пам’ятати, що обміну підлягають тільки ті апарати, вік яких не перевищує шість років. Сутність акції полягає в тому, що вартість вашого старого телефону віднімається з ціни нового смартфона, а залишок ви або сплачуєте на місці, або оформляєте в розстрочку.

Прицінитися можна на сайті Київстару. Там ви можете вибрати модель вашого старого телефону і подивитися, яку ціну за нього пропонує компанія. Наприклад, якщо новий смартфон коштує десять тисяч гривень, а старий оцінено в чотири, то вам залишиться доплатити всього шість тисяч. Однак є нюанси, так що ціна не остаточна.

Коли зберетеся міняти свій телефон і підете в магазин Київстару, візьміть з собою ідентифікаційний номер і паспорт. Документи знадобляться вам для підписання договору обміну. У магазині фахівець по роботі з клієнтами проведе остаточну оцінку вашого смартфона. Підсумкова ціна може бути як вище, так і нижче базової, зазначеної на сайті компанії. Так, якщо у вашого телефону є якісь поломки, наприклад, тріщини на склі – вартість, очевидно, знижується. Може вона і підвищитися, якщо ви принесете додаткові аксесуари – коробку, навушники, зарядний пристрій, а також документи і офіційну інструкцію.

Після того, як ваш старий телефон оцінять, вам запропонують вибрати новий. Всі нові смартфони підтримують технологію 4G і готові до введення мереж п’ятого покоління. Всі – нові і, зрозуміло, ліцензійні. Потім підписується договір обміну, і вуаля! Тепер ви – щасливий власник нового телефону, а заодно у вас більше не болить голова з приводу того, куди подіти непотрібну б\в техніку. Акція діє по всій території України.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button