Інші операториНовини

Новий мобільний оператор запустив тариф з рекордними можливостями

Міжнародний оператор Lycamobile увірвався на український ринок мобільного зв’язку, як ураган, поклавши край багаторічному застою. Монополія операторів «великої трійки», що встановилася ще в початку десятих років, зруйнована. Все більше і більше людей переходять на Лайк. Що ж так приваблює їх у послугах нового постачальника послуг мобільного зв’язку? Які тарифи він пропонує?


Рецепт найкращого тарифного плану

Найцікавіший і популярний з тарифних планів оператора Lycamobile є справжнім «all-inclusive». Ретельно проаналізувавши ринок, фахівці міжнародного рівня з’ясували, чого найбільше потребують прості українці, і видали на-гора по-справжньому універсальний тариф. Він підійде всім – судіть самі, адже в нього входять наступні послуги:

  • Повний безліміт на розмови всередині мережі Lycamobile по Україні.
  • Вісімсот хвилин розмов з мобільними номерами всіх інших операторів, а також зі стаціонарними номерами.
  • Пакет з 100 СМС-повідомлень на будь-які українські номери.
  • Дванадцять гігабайт 3G \ 4G-інтернету в місяць.
  • 40 хвилин розмов з 27 країнами, де вже користуються послугами Lycamobile

Як бачите, ми не перебільшували, говорячи про «олл-інклюзів» і про універсальний тариф. Однак скільки ж доведеться платити за такий безпрецедентний пакет послуг? Аналогічні пропозиції конкурентів починаються далеко за лімітом в сто гривень на місяць. Lycamobile же просить всього 80 гривень – абсолютно смішна ціна за такий тариф.

Як підключити «Все в одному М»

Якщо ви вже користуєтеся послугами міжнародного оператора Lycamobile, то від вас вимагається просто ввести * 139 * 1055 #, щоб ваш тарифний план змінився на «Все в одному М». Також можна відправити на номер 3535 повідомлення з коротким кодом 1055, після чого підтвердити перехід.

Для тих, хто поки не став абонентом нового мобільного оператора, все буде трохи по-іншому, але так само просто. Вам потрібно заглянути на його офіційний сайт і замовити собі сім-карту. Вона буде зроблена найближчим часом, причому відразу з тим тарифом, який ви собі виберете. Не потрібно нікуди йти, не потрібно шукати магазини оператора в вашому місті – все робиться просто і максимально швидко, буквально в кілька кліків миші.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button