Новини

Redmi Note 8 Pro vs Pocophone F2: xiaomi готує новий смартфон

Обговорення
Honor Play 3 vs Redmi Note 8 Pro

Сьогодні в мережі з’явилося повідомлення про те, що китайське сертифікаційне відомство 3C схвалив випуск смартфона Xiaomi з модельним номером M1912G7BE.


Нова модель Xiaomi, закономірно, викликала бурхливі обговорення. Однак навіть добре себе зарекомендувавші інсайдери поки не визначилися остаточно, що ж це за модель. Спочатку перевірений мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma) заявив, що це довгоочікуваний Pocophone F2.

Потім з’явилася думка, що це буде оновлена ​​версія Redmi Note 8 Pro. Цієї версії дотримується не менше авторитетний інсайдер Xiaomishka і його схильний підтримати Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore), також перевірений численними витоками.

Xiaomi

За версією Xiaomishka, модель Xiaomi M1912G7BE є версією Redmi Note 8 Pro з однокристальної платформою Qualcomm’s Snapdragon 730G. Також він зазначив, що офіційний дебют очікується в грудні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi Mix 4 вже з’явився у деяких магазинах

В минуле

Vivo S5 вийшов офіційно: Snapdragon 712 та швидка зарядка

В майбутнє

Також буде цікаво