Інші операториНовини

Новий мобільний оператор запустив привабливий тариф з 650 хвилинами розмов

Все частіше і частіше жителі України мають потребу в різного роду послугах, які надають всім українцям різні телекомунікаційні компанії. Проблема тільки в тому, що назвати такі: надто дешевими та доступними для широкого кола охочих не можна, що призводить до необхідності економити при використанні голосового зв’язку, мобільного інтернету та SMS повідомлень. На щастя, тепер про економію можна просто забути, тому що в країні з’явився новий стільниковий оператор, який запустив один з найбільш привабливих тарифних планів, який містить у собі 8 ГБ мобільного інтернету і 650 хвилин дзвінків, здійснювати які дозволяється на будь-які українські номери в межах країни, а це абсолютно точно вкрай великий і значимий плюс для тих, хто любить ніяк себе не обмежувати.


Дзвонити насправді можна по всій Україні, причому навіть за дзвінки на міські номери не потрібно що-небудь доплачувати. В рамках запущеного тарифу клієнт щомісяця отримує 650 хвилин розмов, а щоб використати всі такі доведеться спілкуватися з ким-небудь безупинно більше 10 годин, то є вкрай багато часу. Навряд чи комусь вдасться проговорити весь такий пакет за 30 днів, тому його можна в якійсь мірі вважати безлімітним. Крім пакета хвилин розмов, клієнт оператора зв’язку кожен місяць отримує необмежену кількість повідомлень SMS всередині мережі, як по Україні так і за кордоном.

Оператор

Втім, і це ще далеко не все, чим здатний приємно порадувати запущений тарифний план, який є дуже привабливим. В його рамках абонент може щомісяця витрачати 8 ГБ інтернет-трафіку, причому на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а вона здатна досягати значення в цілих 300 Мбіт/с. При цьому витрачати інтернет-трафік дозволено на будь-які цілі та потреби без будь-яких складнощів. Простіше кажучи, його можна роздавати на інші гаджети, скачувати з його допомогою торрент, відвідувати веб-сайти, насолоджуватися переглядом фільмів, або ж робити що-небудь ще, що тільки прийде в голову, і за це не доведеться платити ні копійки. У нового тарифу немає внутрішнього роумінгу.

Все це пропонує мобільний оператор Lycamobile в рамках тарифного плану “Все в одному S”.

Оператор

Повний список можливостей тарифу

  • 650 хв-Дзвінки на інші мережі
  • 50 SMS на інші мережі
  • 8 Гб Мобільний Інтернет
  • Необмежені* Дзвінки у мережі Lycamobile Україна
  • Необмежені* Дзвінки у мережі Lycamobile Світ
  • Необмежені* у мережі Lycamobile Україна
  • 30 хв Дзвінки за кордон на інші мережі
  • Вартість – 50 грн/30 днів.

Нагадаємо, даний оператор діє на основі потужностей Vodafone, так що покриття у них однакове.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button