Наука

Японські вчені визначили, яка група крові дарує довголіття, а яка притягує хвороби

Японці дуже серйозно відносяться до вивчення особливостей тої чи іншої групи крові. Вони вважають, що знаючи свою групу крові можна приблизно передбачити, яке на людину чекає життя. Наприклад, довге, коротке, здорове та сповнене енергії, чи хворобливе. Ба більше, в Японії навіть гороскопи складають, орієнтуючись на групу крові, а не на знак Зодіаку. То кому пощастило з групою, а кому не дуже? Японські дослідники дали вичерпну відповідь.


У дослідженнях взяло участь 100 000 осіб

Вчені протягом 8 років слідкували за 100 000 добровольців, які погодилися взяти участь у дослідженні. Виявилось, що перша група крові найменше схильна до різноманітних захворювань, а особливо онкології. Але загалом, кожна група крові має вразливість до тої чи іншої хвороби.

  1. Люди з І (0) групою крові мають найсильніший імунітет, тому найрідше хворіють.
  2. Люди з групою крові ІІ (А) схильні до харчових отруєнь. Також ІІ група (А) з якою між іншим живе багато українців, у 1,5 рази більше схильна до тромбозу ніж всі решта. Також тип А схильний до діабету, тому потрібно акуратно поводитися з солодощами.
  3. Власники ІІІ групи (В) часто стикаються з хворобами дихальної системи. Це часті пневмонії, можливо навіть туберкульоз. До речі, якщо всі групи стикнуться з сальмонелою, то третя захворіє найшвидше.
  4. Найрідкісніша група крові IV (АВ), якою володіє близько 6% українців, теж схильна до багатьох недуг. Через відсутність антитіл типу А і В, власники цієї групи дуже схильні до інфекційних захворювань. Але, що цікаво знати, саме ця група має найстійкіший імунітет до холери.

В результаті досліджень, вчені дійшли до висновку, що найменше проблем зі здоров’ям мають власники І (0) групи. Всі інші приблизно на одному рівні, просто в кожного свої слабкі місця.

Back to top button