Інші операториНовини

Новий мобільний оператор запропонував майже ідеальний тарифний план

Мобільний оператор, про якого піде мова, присутній більш ніж в двадцяти п’яти країнах Європи і Америки. З 2017 року до них приєдналася і наша країна.


Одна з відмінних рис цього оператора – те, що це віртуальна компанія. Вона не має власних офісів і устаткування, а замість цього орендує їх у інших операторів. В Україні корпорація працює на базі популярного оператора стільникового зв’язку «Трімоб».

Подібний аутсорс зводить до мінімуму побічні витрати компанії, в тому числі на утримання офісних приміщень та оргтехніку. Чим це добре для простих клієнтів? Очевидно, тим, що завдяки такій політиці оператор може дозволити собі більш низьку вартість послуг. Саме тому його тарифи набагато вигідніші, ніж у інших операторів. Можна сказати, вони практично ідеальні.

Мобільні оператори України

Рецепт ідеального тарифного плану

Головний і найкращий тарифний план, який компанія пропонує своїм клієнтам, називається «Все в одному». Існує декілька його варіантів, що розрізняються розміром абонплати та бонусами, які пропонуються клієнтам. Так, варіант «Все в одному М» включає в себе:

  • Абсолютно необмежені дзвінки на номери оператора всередині України
  • Необмежені СМС на номери оператора
  • Цілих вісімсот хвилин на інших операторів
  • 100 СМС на всі оператори України
  • Дванадцять гігабайт мобільного інтернету.
  • Сорок хвилин на розмови за кордоном.

Як ми бачимо, це не просто тариф, а справжній «all inclusive» для всіх, хто активно користується мобільним зв’язком. До того ж, в той час, як інші оператори постійно підвищують вартість абонентську плату, дана компанія, навпаки, знижує її. Якщо раніше на тариф «Все в одному М» необхідно було платити 125 гривень в місяць, то сьогодні — тільки 85 гривень. З урахуванням подібних переваг — це взагалі смішні гроші!

Як перейти на тарифний план «Все в одному М»

Якщо у вас вже є SIM-карта оператора Lycamobile, то вам достатньо ввести комбінацію *139*1055#. Або ж, якщо вам так зручніше, ви можете відправити безкоштовне СМС з кодом 1055 на номер 3535.

Якщо ви поки не стали клієнтом Lycamobile, то задумайтеся: може бути, саме час обзавестися карткою одного з кращих світових операторів? Замовити картку ви можете на сайті компанії. Натисніть відповідну кнопку та дотримуйтеся вказівок системи.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Back to top button