Новини

Як помер у минулому житті кожен знак Зодіаку: астрологи рекомендують задуматися

Експерти з езотерики вважають, що переродження існує, тобто є й минуле життя. Астрологи кажуть, що те, як люди помирали у минулому житті, варто взяти до уваги. Мовляв, в цьому житті це допоможе уникнути проблем зі здоров’ям, а може й передчасної смерті. Як наслідок, фахівці розповіли, як помирали в минулому різні знаки Зодіаку.


Овен

Враховуючи те, які Овни імпульсивні та емоційні, астрологи вважають, що вони могли померти від чергового спалаху емоцій. Тобто потрапити в аварію в стані підвищеної емоційної збудливості, або ж навіть померти під час, чи внаслідок бійки з кимось, і так далі. Підопічним Марса потрібно трошки частіше охолоджувати свій мозок, менше погоджуватись на авантюри та періодично вгамовувати власний запал.

Телець

Це запеклі трудоголіки, які можуть посунути на друге місце все крім роботи. Вони готові днювати й ночувати на роботі, а якщо це ще й дає свої плоди то й поготів. Як результат, вигорання, перевтома, погіршення здоров’я та смерть, яка могла б прийти значно пізніше. Астрологи рекомендують навчитися брати частіше вихідний.

Близнюки

Підопічні Меркурія в дечому за характером нагадують Овнів. Щоправда, у Близнюків постійні емоційні гойдалки. То вони хочуть пригод, то не бажають кілька днів виходити з дому. То вони хочуть пристрастей і кохання, то затяжної самотності. Спалахи авантюризму та емоційності, які в них бувають, і призводять Близнюків до серйозних проблем.

Раки

Добродушні та готові всім прийти на допомогу Раки, могли померти рятуючи інших. Наприклад, витягуючи з води потопельника, або виносячи когось з полум’я. Перегляньте своє відношення до себе та оточення. Менше самопожертви вам не завадить.

Лев

Часто Леви це культові особистості, воістину великі люди, які запросто могли померти у історичному поєдинку, або ж борючись за всесвітню справедливість. А ще Левам рекомендують частіше тримати язик за зубами, адже часто через нього вони обзаводяться ворогами, які становлять реальну загрозу.

Діва

Діви перфекціоністи, яким дуже важко щось комусь довірити. Діви робитимуть щось поки не впадуть без сил, але не доручать це нікому бо щиро вважають, що більше ніхто так не зробить. Вони запросто могли померти під час одиночного сходження на вершину гори, чи під час іншого заняття де хотіли довести комусь свою ідеальність та перевагу.

Ваги

Ваги досить розсудливі але завжди вагаються до останнього в серйозних рішеннях. Астрологи вважають, що на жаль Ваги погубила саме ця риса. Вони нерідко мають проблеми зі здоров’ям через свої вічні відтягування з візитами до лікаря. Ось з цим і варто покінчити.

Скорпіон

Скорпіони наглі, азартні, безстрашні та подекуди агресивні. В минулому цей знак ймовірно полюбляв займатися чорною магією та викликати духів. Це його одного разу й погубило. В теперішньому житті Скорпіонам радять не гратися з магією, а ще уникати азартних ігор.

Стрілець

Стрільці обожнюють подорожувати та шукати пригод на свою голову. В минулому житті вони запросто могли померти десь далеко від дому, чи навіть у заморській тюрмі. Астрологи закликають не повторювати цих помилок в майбутньому.

Козоріг

Козороги в минулому могли померти від рук грабіжників, адже славляться своєю любов’ю до накопичень. Навіть якщо ви звикли тримати гроші під матрасом, постарайтесь, щоб жодна жива душа про це не дізналась.

Водолій

Водолії — борці за справедливість та бунтарі. Вони могли померти на якомусь мітингу де відстоювали чиїсь інтереси. Водоліям радять менше перейматися іншими та більше думати про себе. А ще не займатись самопожертвуванням.

Риби

Риби швидше за все померли в тузі та скорботі, не виключення, що від депресії або нервової хвороби. Меланхолія — це їхнє друге ім’я. В теперішньому житті Рибам важливо навчитися вчасно виходити з цього стану, інакше доля повториться.

Back to top button