Новини

Коли закінчиться війна: переможниця “Битви екстрасенсів” дала свій прогноз

Переможниця 15 сезону “Битви екстрасенсів”, таролог Яна Пасинкова розповіла, що їй показують карти з приводу теперішніх подій в Україні. Про перемогу та коли вона настане, про переломні моменти в війні і про ефективність переговорів між Росією та Україною. А також про те, хто переможе! Хоча тут відповідь для всіх очевидна.


Перемога буде за Україною, але й труднощів на нас чекає чимало

Яна вважає, що перемога точно за Україною, але трапиться вона лише ближче до осені, або й восени. До того часу мовляв нас чекають важкі бої, адже перемогу ми отримаємо виключно військовим шляхом. Продуктивні переговори між країнами відбудуться лише після того, як ЗСУ виженуть окупантів з України. Тарологиня каже, що на переговори випадає карта перевернутого диявола, а вона має дуже негативне значення. Це означає, що всі переговори до того моменту поки окупанти будуть на нашій території, провалюватимуться з крахом. Ба більше, варто й очікувати на різноманітні підступні дії з боку ворога.

Переломний момент війни трапиться вже у травні

Пасинкова каже, що переломний момент у війні відбудеться зовсім скоро на півдні України. Саме там, в Херсоні та Маріуполі, де зараз базується найбільше російських військ. Ймовірно переломом стане початок визволення Збройними Силами України цих територій. І визволення це відбуватиметься досить успішно.

Це між іншим вже не перший таролог, екстрасенс чи нумеролог, які висловилися на цю тему і дали схожі прогнози. Всі вони говорять, що перелом настане у травні, дехто вважає, що у червні-липні. Також, більшість з них впевнені, що війна закінчиться у цьому році і лише одиниці вважають, що попереду мінімум два роки затяжної війни.

Back to top button