Новини

AirPods Pro вийшли офіційно: купити можна буде вже в середу

Компанія Apple тільки що без зайвого шуму додала на свій сайт бездротові навушники AirPods Pro. Так, нова модель AirPods дійсно відноситься до сімейства Pro, хоча початковий його зміст все одно давно загублений.

Як би там не було, на якість продукту назва не впливає. Отже, навушники дійсно виглядають так, як вказували витоки, і дійсно коштують 250 доларів. Що робить їх одними з найдорожчих повністю бездротових навушників на ринку.

AirPods Pro

Але і можливостей у нового пристрою чимало. Наприклад, тут є система активного шумозаглушення і захист від вологи (IPX4). Звичайно, є функція, яка дозволяє пропускати «всередину» звуки навколишнього середовища, що буде корисно, так як AirPods Pro – внутрішньоканальні навушники. 

Також Apple акцентує увагу на інноваційній системі вентиляції, яка дозволяє вирівняти тиск і звести дискомфорт від носіння навушників до мінімуму.

AirPods Pro

На окреме слово заслуговує функція адаптивного еквалайзера (Adaptive EQ), яка підлаштовує звук під форму вушної раковини користувача.

Також тут є мікропроцесор H1 і підсилювач, які покликані забезпечувати гарну якість звуку.

Що стосується автономності, Apple говорить про п’ять годин без шумозаглушення або Прозорого режиму, 4,5 години з якимось з цих режимів, а також про 24 години сумарно з футляром. Підтримується швидка зарядка і бездротова. З іншого можна відзначити підтримку Bluetooth 5.0 і габарити одного навушника, рівні 21,8 х 30,9 х 24 мм при масі 5,4 м Габарити футляра – 60,6 х 45,2 х 21,7 мм при масі 45,6 м. На жаль, ні про який вибір кольорів мови не йде – навушники доступні тільки в білому.

У продажу навушники з’являться вже 30 жовтня, тобто післязавтра.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button