Новини

Найнеприємніші: ТОП-5 чоловічих імен, які дратують жінок

Навіть власне ім’я може принести невдачу та проблеми. Трапляється, що люди дратують з незрозумілих причин, проте причини завжди є, просто іноді вони неочевидні. Як з’ясували психологи, на сприйняття людей насамперед впливає ім’я. Ось 5 чоловічих імен, які викликають лише негативні асоціації.


Валерій

Багато хто не може сприймати всерйоз людину з ім’ям Валерій. Часто скорочена форма від імені Валерій використовується, щоб показати людину не з кращого боку. У багатьох Валера асоціюється з несерйозною людиною, яка вічно потрапляє в колотнечі.

Гліб

Носії імені дуже рідко стають душею компанії та рідко привертають увагу жінок. Вони часто похмурі та створюють напружену атмосферу навколо себе. Тому їх часто уникають.

Павло

Власники цього імені веселі та безтурботні, але оточуючі сприймають їх як нав’язливих та неприємних. Можливо в цьому причина безкомпромісності носіїв імені та їхньої наполегливості. Павли дуже часто не викликають довіри і не схильні до себе.

Валентин

Чоловіки із цим ім’ям часто сприймаються несерйозно. Жіночність та м’який характер не дають їм шансів змагатися з іншими чоловіками. До того ж, їх рідко сприймають як гідних суперників. І вся справа в скороченому варіанті імені – Валя.

Данило

Повна форма імені викликає повагу до людини. Але як тільки чоловік представиться як Даня, оточуючі відразу відвернуться. Довіряти людині із таким несерйозним ім’ям складно. До того ж ім’я у багатьох асоціюється з легковажними та безвідповідальними людьми.

При цьому не варто зациклюватися на сприйнятті імені. Просто доведіть оточуючим, що вони помиляються і носій імені насправді відповідальна і надійна людина, якій можна довіряти. Тільки так ви зможете боротися із стереотипами.

Back to top button