Новини

Британські вчені створили чохол для смартфона з «людської шкіри»

Обговорення
чохол для смартфона з «людської шкіри»

Дослідники з Університету Брістоля, у співпраці з Telecomm ParisTech і Університетом Сорбонни, створили новий інтерфейс введення-виведення під назвою Skin-On, який за зовнішнім виглядом і чутливості нагадує шкіру людини.


Skin-On може бути використаний в якості «розумного» чохла для смартфона. З таким чохлом управління гаджетом може здійснюватися за допомогою погладжування, пощипування або лоскоту. Skin-On складається з двох шарів силікону, між якими є сітка з еластичних проводів Datastretch.

Зовнішній силікон при цьому заливається в форму, що додає йому текстуру людської шкіри. Для зчитування сигналу з сенсорної сітки і підключення «шкіри» до основного пристрою використовується компактний мікроконтролер.

Новинка буде доступна в двох версіях: «простій» і «ультрареалістічній». В останній інтерфейс не тільки більш природний, але і здатний розпізнавати безліч різних жестів: натискання з різним ступенем глибини, погладжування, розтягування, лоскіт, щипки, в тому числі щипки зі скручуваннями.

На додаток до мобільних пристроїв, Skin-On може застосовуватися як контролер для відеоігор, тачпад для комп’ютера, інтерфейс введення-виведення для носимих пристроїв, ремінець в смарт-годинниках, а також для управління робототехнікою.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Honor V30 отримає дуже дивну камеру

В минуле

Вийшла нова версія Windows 10: отримати її не так просто

В майбутнє

Також буде цікаво