Новини

Вийшла нова версія Windows 10: отримати її не так просто

Обговорення
Windows 10X

Компанія Microsoft пару тижнів назад анонсувала наступне велике оновлення операційної системи Windows 10. Тепер Microsoft випустила Windows 10 версії 1909 для самих обраних. 


Передплатники MSDN (Microsoft Developer Network) вже можуть завантажити образ диска Windows 10 1909 (файл ISO). Це дозволяє розробникам з підпискою випробувати всі можливості Windows 10 November 2019 Update до його публічного запуску. Йдеться про збірку 18363.418, яку компанія називала фінальною та збиралася випустити виробникам пристроїв незабаром. 

Також Microsoft відзначила, що з виходом Windows 10 1909 не з’явиться нових SDK і розробникам не доведеться якось спеціально обробляти свої додатки. 

Публічний реліз Windows 10 November 2019 Update очікується 12 листопада. 

У листопадовому оновленні Windows 10 November 2019 Update заплановані в основному виправлення і доопрацювання. Однак є і нові функції. Пошук в «Провіднику» може шукати і в облікового запису OneDrive, а з заблокованого екрану можна запускати не тільки Cortana, а й інші голосові помічники. Також з’явилася функція додавання нових записів в календар прямо з панелі завдань, розширені можливості управління нагадуваннями, і так далі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Британські вчені створили чохол для смартфона з «людської шкіри»

В минуле

Оновлення Windows 10 ламає масу додатків і фірмовий антивірус

В майбутнє

Також буде цікаво