Новини

Які російські компанії продовжують працювати в Україні заробляючи тут мільйони

Україні і Росія доволі тісно пов’язані між собою. За останні кілька десятиліть в Україні сформувалося мінімум 17 000 компаній, де хоча б один співвласник громадянин Росії або Білорусі. Є й підприємства, які повністю належать росіянам. Зараз коли в країні триває війна, це питання поступово починають вирішувати. Деякі компанії, з повністю російським керівництвом будуть конфісковувати. Інші ж можуть продовжити працювати за умови, що сплачуватимуть додаткові податки. Ну і звісно ж, якщо українці не почнуть бойкотувати їхній продукт. Наразі, таких компаній та брендів є чимало. Серед них і доволі імениті.


“БНК-Україна”

Належить “Білоруській нафтовій компанії” та обслуговує чимало українських дрібних АЗС. Їх річна виручка в Україні становить понад 30 мільярдів гривень.

“Вента.ЛТД”

Один з найбільших дистриб’юторів медичних препаратів в Україні. Входить в трійку лідерів у нашій державі. Серед співзасновників російська компанія “Катрен”.

Белферт Україна”

Компанія належить білорусам та займається нафтопродуктами.

Брокард-Україна”

Відома мережа косметики та парфумерії. Їхні магазини є у кожному великому місті. Компанія зареєстрована в офшорах, але її власниця мешканка Москви Тетяна Володіна.

Ніссан Мотор Україна

Серед власників є громадяни Росії.

Ермак Голд”

Виробник напівфабрикатів, серед яких відомі “Сибірські пельмені”, “Домашні” та “Богатирські”. Серед співвласників кілька росіян.

Ормі Україна”

Це всім відомі чаї “Жокей”, “Принцеса Гіта”, “Тесс” та інші марки. Компанія належить громадянці Білорусії Тетяні Вахляєві.

І це ще далеко не весь перелік. Ми назвали компанії, які заробляють в Україні мільярди та мільйони гривень. Також, серед російських компаній всім відомий “Спортмастер”, бренд “Агуша”, та чимало інших брендів. Впевнені, згодом українці матимуть повний перелік російських та білоруських підприємств.

Back to top button