Новини

iPhone почали масово “глючити” після апдейту iOS 13.1.2

Оновлення програмного забезпечення покликані виправляти неполадки попередніх версій, але часом і самі стають причиною виникнення нових багів. Незабаром після виходу iOS 13.1.2 користувачі iPhone зіткнулися відразу з декількома проблемами, через які не могли використовувати свої смартфони за прямим призначенням.

На офіційному форумі Apple з’явився ряд скарг на проблеми з голосовими дзвінками після установки апдейта: за словами «постраждалих», протягом хвилини розмова проходить без будь-яких проблем, після чого виклик скидається. Повторний дзвінок також автоматично переривається незалежно від дій користувача. Безліч постів аналогічного змісту можна знайти і в Twitter.

iOS 13

Ще одна проблема в роботі iPhone, яку пов’язують з апдейтом до iOS 13.1.2, полягає в перегріванні пристрою. До того ж нова версія операційної системи, за словами користувачів, призводить до стрімкого падіння автономності смартфона.

Apple поки не анонсувала будь-яких оновлень для виправлення вказаних неполадок. В якості «народного методу» деякі власники гаджетів пропонують виконати скидання налаштувань мережі для вирішення проблеми з перерваними дзвінками.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button