Новини

Названі найпотужніші смартфони вересня: Xiaomi випали з трійки

Обговорення
Vivo Nex 3 5G

Творці популярного бенчмарка AnTuTu опублікували рейтинг найбільш продуктивних смартфонів за підсумками тестів, проведених у вересні цього року.


Це версія рейтингу для китайського ринку, вона часто сильно відрізняється від рейтинга для міжнародного ринку. 

За порівнянні з серпнем , верхівка рейтингу зазнала суттєвих змін. Так, на першому місці тепер розташовується Vivo Nex 3, так званий перший смартфон з екраном водоспадом. У AnTuTu смартфон в середньому набрав 483 427 балами.

Найпотужніші смартфони вересня

Найпотужніші смартфони вересня

На другому місці теж знаходиться продукт Vivo – IQOO Pro 5G з середнім балом в 481 211. Третє місце зайняв Asus ROG Phone 2 з 473 917 балами. 

Лідер серпня Black Shark 2 Pro спромігся зайняти лише четверте місце з 464 953 балами. Взагалі в першу трійку не пробилося жодного представника екосистеми Xiaomi, всі вони були витіснені на нижчі позиції. П’ятірку лідерів замикає Xiaomi Mi 9 Pro 5G. Потім йдуть Meizu 16s Pro, Redmi K20 Pro Exclusive Edition, Samsung Galaxy Note10 + 5G і OnePlus 7 Pro. Новий Huawei Mate 30 Pro вперше потрапив до рейтингу, дебютувавши на почесному десятому місці. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

PlayStation 5: Sony офіційно анонсувала нову консоль

В минуле

Нас чекає лавина 5G смартфонів вже найближчим часом

В майбутнє

Також буде цікаво