Новини

ТОП-10 кращих та найпотужніших смартфонів серпня

Обговорення
Black Shark 2 Pro

Творці популярного бенчмарку AnTuTu опублікував рейтинг найбільш продуктивних смартфонів за підсумками тестів, проведених в серпні цього року.


Перше місце дісталося ігровому смартфону Black Shark 2 Pro, результат якого склав майже 470 тис. Балів. Важливо відзначити, що в AnTuTu V8 змінився алгоритм підрахунку балів, так що порівнювати коректно тільки результати тестів, проведених в одній і тій же версії бенчмарка.

Asus ROG Gaming Phone 2

Asus ROG Gaming Phone 2

Друге місце дісталося ігровому смартфону Asus ROG Gaming Phone 2, який поступився лідеру зовсім небагато. Третє місце дісталося OnePlus 7 Pro, який оснащений однокристальною системою Snapdragon 855, тоді як два лідера отримали Snapdragon 855 Plus.

Решта місць у десятці зайняли Nubia Red Devil 3, OnePlus 7, Black Shark 2, Xiaomi Mi 9 Explorer Edition, ZTE Axon 10 Pro 5G, Meizu 16s і Redmi K20 Pro відповідно.

Найпотужніші смартфони серпня

Найпотужніші смартфони серпня

З цього списку смартфони OnePlus 7, OnePlus 7 Pro і Redmi K20 Pro вчора вже отримали Android 10.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Huawei Mate 30 Pro: характеристики, світлини, дата виходу та відео

В минуле

iPhone SE 2 отримає процесор Apple A13 та низьку ціну

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.