Новини

Список смартфонів, які вже отримують Android 10

За що користувачі люблять Google Pixel? Ні, не тільки за чистий Android, хоча і він для багатьох має визначальне значення. Раніше купити Google Pixel означало гарантувати собі отримання всіх оновлень раніше, ніж вони доберуться до всіх інших. Але, судячи з усього, тепер володіти піксельним смартфоном значить не більше, ніж мати в своєму парку гаджетів апарат китайського бренду. Та й який у цьому сенс, якщо нові версії Android одночасно виходять і для Google Pixel, і для бюджетників від Redmi?

На загальний подив, в ніч з 3 на 4 вересня Android 10 вийшов не тільки для смартфонів Google Pixel, але ще для трьох моделей, які не мають до Google ніякого відношення.

Смартфони з підтримкою Android 10

  • Google Pixel / Google Pixel Xl
  • Google Pixel 2 / Google Pixel 2 XL
  • Google Pixel 3 / Google Pixel 3 XL
  • Google 3a / Google Pixel 3a XL
  • Essential Phone
  • Redmi K20 Pro (Xiaomi Mi 9T Pro)

Прямо скажемо, список не найбільший, тим більше що поява в ньому Essential Phone була цілком очікуваною. Практика показує, що розробники Essential намагаються діяти на випередження і зазвичай випускають всі оновлення Android для свого смартфона в той же день, що і Google. Можливо тому, що позначаються вони тільки одному апарату в модельному ряду компанії, а, можливо, причина криється в тому, що засновник Essential – Енді Рубін – брав участь у створенні Android і знаходиться на короткій нозі з Google, отримуючи у неї апдейт раніше за всі інші.

Завантажити Android 10

Інша справа – Redmi K20 Pro. Було досить несподівано дізнатися, що він отримав Android 10 в день релізу. Як правило, Xiaomi потрібно кілька місяців для того, щоб її розробникам вдалося оптимізувати нову версію Android для своїх пристроїв. Однак цього разу китайці буквально стрибнули вище голови, випередивши навіть Nokia і Samsung, які зазвичай бувають спритнішими , коли мова заходить про випуск свіжих версій Android.

Правда, на даний момент Android 10 для Redmi K20 Pro поширюється по повітрю тільки серед користувачів з Китаю та Індії. Тому не дивуйтеся, якщо ви не отримаєте повідомлення про доступність оновлення. Його можна завантажити вручну за цим посиланням .

Швидше за все, в найближчі дні Android 10 стане доступний ще на декількох смартфонах. За нашими підрахунками, ними повинні стати OnePlus 7/7 Pro, OnePLus 6 / 6T, Xiaomi Mi Mix 3 і, ймовірно, Huawei Mate 20/20 Pro.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button