Новини

Xiaomi Mi Band 5 здивував покупців ціною та можливостями

Різного роду наручні гаджети стають все більш привабливими в усіх відношеннях, і це має безліч різних причин. Їх функціональні можливості розширюються шляхом впровадження нових технологій та установки передових комплектуючих, і саме тому подібну електроніку собі все частіше купують люди по всьому світу. Так, в одній тільки Україні попит на спортивні браслети в 2018 році, за підсумками року, збільшився на величезні 300%, тобто купувати такі стали в три рази частіше. Подібна тенденція збережеться в найближчі роки, а фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 5, який буде випущений в наступному році, цьому дуже активно посприяє.

Вже зараз почалися роботи по його створенню, в зв’язку з чим до кінця року у компанії-виробника з’явиться його повноцінний працюючий прототип, який потім вже будуть допрацьовувати і тестувати, щоб випустити на ринок ідеальний у всіх відношеннях продукт, здатний задовольнити потреби якомога ширшого кола людей. Трекер повинен отримати 1,2-дюймовий OLED-екран сенсорного типу з підтримкою технології Always-On Display, причому такий звичайно ж виявиться кольоровим. Крім такої особливості, новинка порадує всіх і кожного акумуляторною батареєю ємністю на рівні 150 мАг, але точних даних на цей рахунок поки що немає.

Xiaomi Mi Band 5 і Band 4

За підключення до смартфонів відповідатиме модуль Bluetooth 5.1, який вигідно відрізняється від попередніх поколінь тим, що дозволяє знаходити підключений електронний пристрій з похибкою в 10 – 20 сантиметрів. Таким чином, якщо Xiaomi Mi Band 5 буде підключений до смартфону на базі Android або iOS, а власник трекера його випадково втратить в квартирі, він зможе побачити його точне місце розташування за частки секунди. Втім, це далеко не головна особливість майбутнього фітнес-браслета, який, як очікується, обійдеться покупцям всього в 169 юанів, що становить приблизно 700 гривень. Така ціна, враховуючи можливості, приємно дивую будь-якого покупця. 

Xiaomi Mi Band 5

Основна ставка в цьому трекері виявиться зроблена на підтримці функції ЕКГ, яка зараз доступна в смарт-годинах Apple Watch Series 4. Простіше кажучи, Xiaomi Mi Band 5 зможе робити повноцінну ехокардіограму, причому разом з розшифровкою результатів. Щоб використовувати подібну можливість потрібно включити спеціальну функцію через трекер, а потім зайняти горизонтальне положення і не рухатися протягом декількох хвилин, щоб наручний гаджет міг без похибок визначити, наскільки добре працює серце, а потім, після цього, дав свої рекомендації, якщо щось не в порядку. Це і буде найголовніша особливість новинки, яка вразить усіх покупців, адже зараз жоден спортивний браслет не може похвалитися нічим подібним.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button