Новини

Мільйони користувачів Huawei і Honor отримали Android 10

HONOR 8X

Компанія Huawei почала поширювати ще для чотирьох моделей смартфонів стабільну версію фірмової оболонки EMUI 10 на основі свіжої операційної системи Android 10.


На даний момент стабільна EMUI 10 стала доступна для китайських користувачів Honor 8X, 10, V10 і Huawei Nova 4. Відзначимо, що раніше стабільна EMUI 10 почала поширюватися для користувачів Honor 8X, які брали участь в програмі бета-тестування, а наразі вийшла й для інших.

Huawei-Nova-4e

Кілька днів тому компанія оголосила, що кількість користувачів EMUI 10 вже перевищила 50 мільйонів. Оновлення для українських користувачів почалося близько тижня тому.

Оболонка EMUI 10 приносить особливості Android 10 та значні зміни призначеного для користувача інтерфейсу в «журнальному» стилі з заголовками та колонками, а також повноекранну жестову систему управління. Темний режим переробили і зробили більш комфортним для сприйняття. На «завжди включеному» екрані (Always-on Display) можна налаштовувати колірні схеми, додалися нові віджети.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Sony PlayStation 5 засвітилась вперше на відео

В минуле

Гнучкий Samsung Galaxy Fold отримає потужного наступника

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle