Новини

Sony Xperia 5 уже можна купити: в подарунок іде PlayStation 4

Місяць тому компанія Sony представила смартфон Xperia 5 . Це апарат з екраном діагоналлю 6,1 дюйма, але співвідношення сторін екрану – 21: 9. Через це ширина новинки – 68 мм. Для порівняння, у iPhone 11 з екраном такої ж діагоналі ширина становить 75,7 мм. Більш того, у iPhone 8 з набагато меншим екраном ширина майже така ж – 67,3 мм.

А так як саме ширина в першу чергу впливає на відчуття габаритів, можна сказати, що Xperia 5 – компактний смартфон. Звичайно, виключно за сучасними мірками. Зрештою, колись і HTC HD2 з екраном діагоналлю 4,3 дюйма здавався величезним.

Sony Xperia 5
Sony Xperia 5

Отже, Xperia 5 надходить у продаж через місяць після анонсу. Схоже, що першим ринком стала Великобританії. Там за новинку просять 700 фунтів стерлінгів, тобто можна очікувати, що в більшості країн Європи смартфон буде коштувати близько 750 євро.

Як це зазвичай буває в разі флагманів Sony, покупець новинки отримає дорогий подарунок. В даному випадку це новітні повністю бездротові навушники WF-1000XM3, які окремо коштують 230 доларів. Хоча у оператора EE при певних умовах в подарунок можна отримати PlayStation 4 з додатковим контролером і річною передплатою на PlayStation Plus.

Нагадаємо, Xperia 5 багато в чому повторює Xperia 1. Тут та сама платформа Snapdragon 855, ті ж обсяги пам’яті і та ж камера.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button