Новини

Київстар, Vodafone, Lifecell: в кого найшвидший мобільний інтернет

Обговорення
Vodafone, Київстар, Lifecell

Міжнародна компанія Ookla, якій належить сервіс Speedtest, проаналізувала майже 1,6 млн тестів швидкості мобільного інтернету в Україні, що були зроблені користувачами у другому та третьому кварталах 2019 року. 


За рік у мережі Київстар показник швидкості Speed Score зріс до 20.7, тоді як у 2018 році він був 16.32. Цей показник найвищий серед мобільних операторів України. Він включає дані про швидкість завантаження (Download) та передачі (Upload) даних незалежно від стандарту (як 4G, так і 2/3G), що дозволяє отримати усесторонні результати тестування.   На другому місці за швидкістю інтернету знаходиться компанія Lifecell, її середній показник склав 18.3, а замикає трійку Vodafone з показником в 18.2.

Також у компанії Ookla відзначили, що середня швидкість завантаження мобільного інтернету в Україні зросла до 20,9 Мбіт/c, у порівнянні з 16.17 Мбіт/c у 2018 році. Середня швидкість завантаження у мережі Київстар також зросла до 22.4 Мбіт/c. Це пов’язано зі значним збільшенням кількість абонентів Київстар, котрі перейшли з 3G на швидкісний 4G. Їх загальна кількість вже перевищила 7,5 млн осіб. 

Результати нового дослідження в Україні доступні за цим посиланням.

Нагадаємо, що Ookla є лідером з тестування та аналізу швидкості фіксованого та мобільного інтернету. Щодня завдяки застосунку користувачі у всьому світі проводять понад 10 млн тестів. Тому Ookla має найбільшу кількість даних для аналізу доступності та ефективності фіксованого та мобільного інтернету. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Mix 4: відома дата виходу та орієнтовна ціна

В минуле

Названо головний недолік найдешевшого флагмана у світі

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • Mobbiton

    Користуюсь Київстар, після Vodafone просто небо і земля, Lifecell не пробував.

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1662623130499367/ Евгений Доценко

    Вы что бредите? Вы скрещиваете покрытие со скоростью и исходя из этого делаете вывод у кого “быстрее” интернет. Вы чё идиоты? Скорость и покрытие это совершенно противоположные вещи! Это как вес и рост.

Комментарии для сайта Cackle