Новини

Наступного року нас чекає бум 5G смартфонів

Компанія Strategy Analytics оприлюднила свіжий прогноз по світовому ринку смартфонів з підтримкою мобільного зв’язку п’ятого покоління (5G).

Відзначається, що в даний час лідером в плані розгортання мереж 5G є Південна Корея. Однак Китай, активно розвиває відповідні технології, має намір в найближчому майбутньому перехопити пальму першості.

За підсумками поточного року, вважають фахівці Strategy Analytics, на 5G-апарати доведеться менше 1% в загальному обсязі продажів смартфонів. Однак уже в 2020-му продаж збільшаться в десятки разів, досягнувши майже 10% в загальній масі поставок.

5G

Зараз в сегменті 5G-смартфонів найбільшим постачальником є ​​Samsung. Але апарати з підтримкою 5G проектують всі провідні учасники ринку. Причому в 2020-му очікується поява великої кількості пристроїв в середньому ціновому діапазоні.

В цілому, як наголошується, 2020 рік стане переломним для галузі мобільного зв’язку п’ятого покоління. Стрімке зростання попиту на 5G-пристрою очікується в Китаї, Сполучених Штатах, країнах Західної Європи та в інших розвинених регіонах.

До 2025 року, вважають аналітики, продажі смартфонів з підтримкою 5G перевищать знакову позначку в 1 млрд штук. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button