Hardnews

OnePlus розповіла про можливості камери OnePlus 10 Pro

Компанія OnePlus представила свою камеру Hasselblad Camera другого покоління. Вперше її застосують на найновішому флагманському смартфоні – OnePlus 10 Pro. Камера флагману має низку нових функцій, які стали можливими завдяки партнерству OnePlus з легендарним виробником камер Hasselblad, включаючи рішення OnePlus Billion Color Solution і режим Hasselblad Pro другого покоління з RAW+. Крім того, система камер OnePlus 10 Pro отримала абсолютно новий відеорежим, та надширококутний об’єктив з полем огляду в 150°.


OnePlus Billion Color Solution

OnePlus 10 Pro є першим пристроєм компанії, який оснащений системою камер, яка знімає у повному 10-бітному кольорі. Завдяки технології OnePlus Billion Color Solution, OnePlus 10 Pro знімає фотографії зі збільшеним на 25% колірним охопленням DCI-P3 і може обробляти у 64 рази більше кольорів, ніж його попередник – OnePlus 9 Pro. 10-бітний колір підтримується кожною із трьох задніх камер OnePlus 10 Pro – основною, телеоб’єктивом та надширококутною камерою.

OnePlus 10 Pro

Режим Hasselblad Pro другого покоління

OnePlus 10 Pro оснащений режимом Hasselblad Pro Mode другого покоління, який підтримується всіма трьома задніми камерами та дозволяє кожній з них знімати фотографії у 12-бітному форматі RAW в парі із Hasselblad Natural Color Solution. Флагман підтримує новий розширений формат RAW під назвою RAW+. В результаті виходять фотофайли найвищої якості з великим динамічним динамічний діапазон, шумозаглушенням та багато іншого, що розширює можливості користувачів, які люблять редагувати свої знімки.

OnePlus 10 Pro

Надширококутна камера з кутом огляду 150 °

OnePlus 10 Pro може похвалитися новим ультраширококутним сенсором з кутом огляду 150 ° – у чотири рази ширше, ніж у традиційних ультраширококутних камер. Збільшене поле зору дозволяє користувачам відобразити ще більше на своїх знімках, а покращена універсальність сприяє творчості. Надширококутна камера OnePlus 10 Pro з кутом огляду 150° підтримує новий режим “риб’яче око”, в оригіналі “Fish eye”. Нарешті, надширококутна камера OnePlus 10 Pro підтримує зйомку фотографій у традиційнішому режимі 110 °, в парі з корекцією спотворень штучним інтелектом.

OnePlus 10 Pro

Режим відеозйомки

В OnePlus 10 Pro вперше з’явився режим відеозйомки, що дозволяє настроювати ISO, витримку, та багато іншого до та під час зйомки відео. Крім того, режим відео дозволяє знімати у форматі LOG без попереднього профілювання зображення, надаючи відеографам чисте полотно для редагування. Знятий у форматі LOG матеріал також має більший динамічний діапазон і більше інформації в тінях та відблисках.

OnePlus 10 Pro

Доступність

OnePlus 10 Pro стане доступний для покупки спочатку у Китаї у вівторок, 11 січня, о 14:00 за гонконзьким часом, потім він потрапить до Індії, Європи та Північної Америки.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button