Новини

Що отримають покупці найдешевшого 5G смартфону Xiaomi: фото

Раніше на цьому тижні відбулася презентація нового флагманського смартфона Xiaomi – Mi9 Pro 5G . Пристрій одержав підтримку мереж п’ятого покоління і безліч поліпшень в порівнянні зі звичайним Mi9. Тепер же в мережі з’явилися реальні фотографії розпакування гаджета, на яких можна оцінити дизайн новинки. 

Xiaomi Mi9 Pro 5G працює під управлінням топового процесора Snapdragon 855 Plus з тактовою частотою 2,96 ГГц. Варто відмітити наявність 6,39-дюймового дисплея, що відповідає за якістю передачі кольору показником Delta E в 1,38 одиниці. В екран також вбудований сканер відбитків пальців. 

Для охолодження Mi9 Pro 5G інженери використовували рідинну систему. З інших особливостей моделі – потрійна основна камера з роздільною здатністю до 48 Мп, новий вібромотор, що пропонує реалістичний тактильний відгук, і підтримка швидкої провідний (до 40 Вт) і бездротового (до 30 Вт) зарядки, включаючи реверсивну (до 10 Вт) для підзарядки інших пристроїв через задню кришку.

Вартість Mi9 Pro 5G стартує від $ 523 за версію 8 + 128 ГБ. Топова модифікація на 12 + 512 ГБ оцінюється в $ 609. За повідомленням самої компанії Xiaomi, першу партію смартфона розкупили буквально за дві хвилини.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button