Новини

Motorola One Zoom: квадратна камера та Snapdragon 675

Обговорення

Авторитетний інсайдер Роланд Квандт опублікував в своєму Twitter-блозі нові подробиці про підготовлюваний до випуску смартфон Motorola One Zoom. Витік розкриває подробиці про технічні характеристики новинки і ціну апарату з незвичайним компонуванням модуля камери з чотирма об’єктивами.


За даними джерела , «серцем» пристрою стане восьмиядерний процесор Snapdragon 675 з максимальною тактовою частотою 2,0 ГГц. Об’єм оперативної пам’яті пристрою складе 4 ГБ, швидкого UFS-накопичувача з можливістю розширення за допомогою microSD – 128 ГБ.

Motorola One Zoom

Два модуля камери з чотирьох, за словами інсайдера, отримають функцію оптичної стабілізації: мова імовірно про основний сенсор з розширенням 48 Мп і допоміжний, оснащеним телеоб’єктивом. Згідно раннім витокам, третій сенсор отримає широкоугольную оптику, а четвертий буде являти собою датчик глибини.

За наявною інформацією, в продаж новинка в чорному і фіолетовому кольорах корпусу надійде за ціною € 399. Дата анонса Motorola One Zoom не оголошена.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy Note10 отримав перший апдейт

В минуле

iPhone 11 Pro – флагман модельного ряду Apple на 2019 рік

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.