Статті

Вельми корисні можливості Android, про які Ви могли не знати

Android-смартфони з кожною новою версією операційної системи стають все зручніше і зручніше. При цьому Google додає в свій продукт дуже багато можливостей, які спростять ваше життя і зроблять роботу на смартфоні набагато швидшою, а головне, приємнішою. І сьогодні ми б хотіли вам розповісти про деякі з цих особливостей. Ну а щоб не пропускати подібні матеріали в майбутньому – підпишіться на наш телеграм-канал .

Швидке відкриття додатку «Камера»

Немає нічого гіршого, ніж пропустити ідеальний момент для фото, тому що ви були занадто нерозторопними, поки відкривали камеру на телефоні. Android, на щастя, має спосіб швидкого доступу до камери. Якщо ваш телефон розблоковано, але ви хочете дістатися до камери в найкоротші терміни, просто двічі натисніть центральну кнопку Home, і у вас буде можливість почати фотографувати. Якщо ж ваш телефон заблокований, то ви можете провести пальцем по правому нижньому краю екрану в сторону. Додаток камери тут же відкриється, давши вам можливість зробити знімок.

Використання меню швидких налаштувань

Меню швидких налаштувань на Android дозволяє зробити деякі загальні налаштування смартфона, не копаючись у величезній купі опцій основного додатка «Налаштування». Якщо ви хочете просто включити або вимкнути Bluetooth, отримати доступ до ліхтарика або активувати режим польоту, двічі проведіть пальцем вниз від верхньої частини екрану телефону. У перший раз ви відкриєте меню повідомлень. Після другого такого свайпа з’явиться меню швидких налаштувань. Але є і ще більш швидкий спосіб зробити це: проведіть вниз від верхньої частини екрана одночасно двома пальцями.

Робота з двома додатками одночасно

Починаючи з Android 7, ОС від Google має можливість роботи в режимі розділеного екрану. Для того, щоб їй скористатися, у відкритій програмі просто натисніть і утримуйте огляд ( «квадрат») в лівому нижньому куті екрану. В результаті цього екран розділиться на дві половини по-горизонталі. Тепер ви зможете вибрати, який додаток відображати у верхній частині, а яке – в нижній. Для того, щоб повернутися до звичайного режиму роботи, просто натисніть клавішу огляду ще раз.

При цьому в Android 9 Pie ця функція отримала деякі доопрацювання. Зокрема, для того, щоб перейти в режим розділеного екрану, вам не обов’язково відкривати додаток. Ви можете просто потримати палець якийсь час на іконці програми на головному екрані і в меню вибрати відповідний пункт. Далі у вас буде можливість додати і другу програму.

Робота з додатками без необхідності їх відкриття

Android дозволяє виробляти деякі дії з додатками, навіть не відкриваючи їх. Це допоможе вам заощадити трохи часу. Для цього вам потрібно натиснути і утримувати палець якийсь час на іконці програми. З’явиться вже знайоме нам меню. Тут ви можете побачити вкладку швидкого доступу і скористатися наявними можливостями. Варто зауважити, що поки ще не всі програми мають цю функцію. Але, наприклад, Google Photos має можливість очищення дискового простору, яка видаляє всі фотографії та відео, які ви скопіювали з хмари на ваш смартфон. А Facebook Messenger дозволяє швидко переглянути останні ваші бесіди і повернутися відразу ж в ту, в якій ви хочете продовжити спілкування.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button