Новини

Samsung Galaxy A70s з 64-Мп камерою оцінили в 11000 гривень

Обговорення
Samsung Galaxy A70s

Смартфон Samsung Galaxy A70s сьогодні ми вже згадували , говорячи про те, що апарат явно буде представлений найближчим часом. Тепер же в Мережі з’явилися подробиці.


Отже, Galaxy A70s дебютує в Індії в кінці поточного місяця або на початку наступного. Він буде коштувати 460 доларів (близько 11 000 гривень), тоді як за Galaxy A70 в українських магазинах коштує 12999 гривен.

Як ми вже згадували, ранні витоку і чутки говорять про те, що платформа (SoC Snapdragon 675) збережеться, а основний датчик головної камери буде 64-мегапіксельним. Також джерело стверджує, що збільшиться ємність акумулятора: з 4500 до 5000 мА · год. Дисплей, швидше за все, збережеться. Нагадаємо, Galaxy A70 оснащується панеллю Full HD + діагоналлю 6,7 дюйма.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

За гнучкий смартфон від Samsung просять 123 тис. гривень

В минуле

Huawei хоче помістити камеру, спалах та динамік під дисплей смартфону

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.