Новини

Samsung Galaxy A70s – середнячок з 64-мегапіксельною камерою: фото

Обговорення
Samsung Galaxy A70s

Компанія Samsung продовжує оновлювати свої смартфони лінійки Galaxy A. Ми вже бачили апарати Galaxy A10s, A30s і A50s. А тепер настала черга Galaxy 70s.


Поки дати анонсу цього смартфона немає, але вона явно не за горами, так як в Мережі з’явився офіційний рекламний постер. Там Galaxy A70s згадується разом з молодшими оновленими моделями, які вже вийшли на ринок, так що чекати явно залишилося небагато.

Samsung Galaxy A70s

Samsung Galaxy A70s

На жаль, зображено на цьому самому постері лише два смартфона, і складно сказати, які саме, так як зовні вони максимально схожі. Що стосується параметрів, очікується, що саме Galaxy A70s стане першим апаратом Samsung з 64-мегапіксельною камерою. А ось платформа, як і в разі A30s і A50s, нібито не зміниться, тобто це буде SoC Snapdragon 675.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Google готує бюджетний варіант Pixel 4

В минуле

DT NO.I представила повноцінний смартвотч по ціні Xiaomi Mi Band 4

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.