Новини

iPhone 12 може виглядати саме так: перший рендер

Обговорення
iPhone XR
iPhone XR

Надійний мережевий інформатор Стів Хеммерстоффер МакФлай (Steve H.McFly), він же OnLeaks, відразу після анонса iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max опублікував концепт-арт наступного смартфона компанії Apple.


Інсайдер, який також називає себе професійним мандрівником у часі (Professional Time Traveler) в честь свого однофамільця з всесвіту «Назад в майбутнє», підтвердив, що концепт-арт був створений його колегою під ніком CConceptCreator.

Втім OnLeaks визнає, що на даній стадії це поки виключно фантазії на тему того, як буде виглядати новий смартфон, так як поки креслень iPhone 12 немає навіть у самій компанії Apple. Інсайдер пообіцяв зробити все можливе і неможливе, щоб почати поставляти нас достовірними витоками інформації по iPhone 12 найближчим часом.

iPhone 12

iPhone 12

Можна припустити, що якщо квадратна камера iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max приживеться, то Apple ймовірно залишить її і в наступному поколінні, поліпшивши датчики зображення і об’єктиви.

Але про це ми точно дізнаємося тільки через рік.

Тим часом нова камера iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max вже стала приводом для появи цікавих мемів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Опубліковані реальні характеристики нових iPhone

В минуле

Xiaomi Mi Band 4 несподівано отримав потужного конкурента

В майбутнє

Також буде цікаво