Статті

Як качати торренти на смартфоні правильно

Клієнт BitTorrent – досить зручна програма для завантаження самих різних файлів. І багато користувачів персональних комп’ютерів із задоволенням нею користуються. При цьому всупереч розхожій думці Torrent сам по собі не є чимось протизаконним. Технологія торрентів спрощує завантаження і обмін даними. А незаконність полягає в завантаженні даних, за які ви не заплатили власнику. Сама ж технологія не порушує чинне законодавство. Так що давайте розбиратися, як користуватися BitTorrent на Android -смартфоні.

По суті BitTorrent – це просто протокол передачі даних. Тому питання тут стоїть лише в тому, яку програму для цього використовувати. Є кілька сторонніх додатків BitTorrent, але ми рекомендуємо вам використовувати офіційну програму від розробників. 

BitTorrent Android

Завантажити: BitTorrent

Після установки вам потрібно буде дати додатку ряд дозволів, щоб він міг отримувати доступ до фотографій, мультимедіа та файлів, розташованих на вашому смартфоні. Далі за великим рахунком все не сильно відрізняється від використання настільної версії. Вам потрібно буде завантажити торрент-файл (посилання на відповідні сайти ми зі зрозумілих причин залишати не будемо) і відкрити цей файл в клієнті BitTorrent. Далі програма все зробить за вас. Майте на увазі, що за замовчуванням BitTorrent використовує карту пам’яті вашого смартфона і якщо на вашому гаджеті недостатньо внутрішньої пам’яті, то ви цілком можете завантажувати дані з торрент-клієнта відразу на SD-карту. Тільки не забудьте вибрати місце, на яке ви будете завантажувати дані при відкритті файлу.

На цьому можна було б і закінчити, але для безпечного використання BitTorrent вам буде потрібно встановити ряд допоміжних програм, які допоможуть вам, по-перше, не “зловити” небажане ПО, а по-друге забезпечать належний рівень конфіденційності.

Встановіть антивірус

Навіть при завантаженні даних з надійного джерела, мати антивірусне програмне забезпечення на вашому телефоні або планшеті не завадить. Після того, як файл буде завантажений за допомогою торрент-клієнта, не поспішайте його відкривати. Спочатку проскануйте файл за допомогою антивірусу. 

Використовуйте VPN

В даному випадку VPN дозволить вам зберегти потрібний рівень анонімності. До того ж багато VPN-мереж мають додаткові рівні захисту від вірусного ПЗ, що також допоможе вам уберегти ваш смартфон від небезпек.

І ще один невелика порада: при роботі з торрент-клієнтом вкрай бажано використовувати Wi-Fi, так як розмір файлів може бути досить великий, а трафік вашого тарифного плану краще залишити на щось більш корисне. До того ж не забувайте про те, що BitTorrent працює не тільки на скачування файлів. Він також і роздає дані іншим користувачам, які качають той файл, що у вас є. Тому якщо ви не хочете, щоб BitTorrent витрачав ваш вихідний трафік, за відсутності Wi-Fi програму краще відключати.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button