Статті

«Дешево не означає погано!» – трійка недорогих смартфонів з топовою якістю

Обговорення

В даному рейтингу буде 2 представники від Xiaomi і 1 – від Realme, що вийшов зовсім недавно. Незважаючи на досить низьку ціну, ці пристрої за якістю роботи не поступаються флагманам.


Realme X3 SuperZoom

Realme X3 SuperZoom

Realme X3 SuperZoom

Почнемо з самого “свіжого” – Realme X3 SuperZoom. При стандартних характеристиках екрана варто відзначити частоту в 120 Герц. Процесор тут досить потужний – Snapdragon 855 Plus, що забезпечує найкращу продуктивність і споживає мало енергії. Батарея середньої місткості – 4200 мАг, це трохи менше, ніж в попередній версії, за допомогою швидкої зарядки може повністю зарядитися за 55 хвилин.

4 модульна камера з 50-кратним цифровим зумом, а також 5-кратним оптичним забезпечує відмінну якість фотографій.

Нижній поріг ціни на Realme X3 SuperZoom починається з 11 499 гривень.

Mi Note 10 Lite

Mi Note 10 Lite

Mi Note 10 Lite

Його можна назвати одним з найбільш вигідних смартфонів на сучасному ринку на даному етапі. Апарат оснащений батареєю ємністю 5260 мАг, що не так часто зустрічається навіть у флагманів за ціною 20-30 тисяч гривень. Важливою перевагою можна назвати і можливість відновлення заряду – за 30 хвилин швидка зарядка дає 58%.

Процесор “середньої руки” – Snapdragon 730G непогано сприяє економії заряду батареї. При тому, що його потужності цілком вистачає для комфортної роботи. Судячи з відгуків і характеристик, камера теж демонструє хороші результати. Модуль має розширення 64 Мп, що дозволяє робити чудові знімки, незалежно від часу доби і освітленості.

На даний момент Xiaomi Mi Note 10 Lite можна придбати за 7659 гривень.

Mi 10 Lite

Mi 10 Lite

Ще один апарат з тільки що розглянутої лінійки, для якого характерні флагманські особливості. Він надійшов у продаж близько 4 місяців тому.

За роботу тут відповідає Snapdragon 765 5G. Як видно з назви, смартфон підтримує 5G мережі. Він також відрізняється високим енергозбереженням і продуктивністю.

Ємність батареї середня – 4200 мАг. Половину потужності заряду за допомогою швидкої зарядки можна набрати вже за 20 хвилин, що вважається дуже гарною характеристикою навіть для дорогого флагмана, не кажучи вже про апарати простіше.

Квадрокамера виправдовує свою назву у всіх сенсах – вона складається з 4 модулів і виконана у вигляді квадрата. Розширення основного модуля – 48 Мп. Також є режим нічної зйомки.

Mi 9 Lite є в продажу за 6999 гривень.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Українцям розповіли про небезпеку синього екрану смартфона

В минуле

Xiaomi оновила ще один смартфон до MIUI 12 Global & Stable

В майбутнє

Також буде цікаво